Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.
Odpowiedz

29 października 2008, o 18:22

Hmmm...Nie wiem jak to zrozumiec z tym *swf bo statystyki serwera pokazują, że to właśnie ten plik ma największy transfer. W pliku robots.txt zrobiłem:
Disallow: /*.swf$
Może w ten sposób zablokuje dostęp do tego rodzaju plików???
A jeśli chodzi o grafikę to:
Disallow: /images/
Zresztą sam już to na pewno znasz, bo strona ma być indeksowana tylko ten stojący na drodze do strony przycisk nie ma być indeksowany.
Poczekam kilka dni i wtedy sprawdze jeszcze raz transfer. :wink: thanks

29 października 2008, o 18:31

to moze nie roboty pobieraja tego swfa ? tylko ludzie

29 października 2008, o 18:41

O, to tak byc nie może!!! Może wiesz co mogę z tym zrobić fantem??? Oprócz usunięcia :?

29 października 2008, o 21:21

poprawic animacje:
- powtarzajace sie obiekty wrzucic do biblioteki i odwolywac sie do jednego
- uzyc tween motion
- zobaczyc czy w AS da sie cos zrobic i sprawdzic czy animacja zrobila sie mniejsza

byc moze da sie animacje przepuscic przez gzip

Pozycjonowanie w katalogu stron podnosi page rank

4 lipca 2009, o 18:12

Jedna z najskuteczniejszych metod podniesienia page rank jest bez wątpienia pozycjonowanie. Jednak nie każdy kto oferuje tego typu usługi w sieci jest specjalista. To zabieg szczególnie ważny, gdyż nieprawidłowo wykonywany może naprawdę zaszkodzić. Decydując się na tego typu usługi warto dobrze zapoznać się z ferta oraz oferentem. Dla tych którzy nie mają czasu na pozyskiwanie klienta, idealnym rozwiązaniem jest również profesjonalny katalog stron. To wygoda zarówno dla klienta jak też dla właścicieli firm. Warto zadbać o mocne linki
Odpowiedz