Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.
Odpowiedz

Problem wyświetlania strony przez "Internet Explorer&qu

26 maja 2009, o 19:42

Witam. Mam mały problem, zrobiłem w Pajączku małą stronkę,wysłałem na serwer i okazuje się że przeglądarka internetowa "Internet Explorer" nie wyświetla jej prawidłowo, tzn. tło jest OK. natomiast tekst ma inny kolor,uformowanie komórek jest inne,zdjęcia,i rysunki w .jpg, .png i .gif nie są widoczne. Natomiast w Firefoksie jest wszystko OK. Ktoś mi może pomóc rozwiązać ten mały problem???.
Teraz pytanie: jak się pozycjonuje strony internetowe, od czego to zależy i czy można to zrobić w Pajączku?

Problem wyświetlania strony przez "Internet Explorer&am

31 maja 2009, o 05:17

ad 1) Najlepiej zawsze podawać adres strony, której dotyczy problem. Poza tym nie to forum. Powinno byc na forum HTML i tworzenie stron

ad 2) Na temat pozycjonowania powstało i powstaje nadal wiele książek, np: Książki o pozycjnowaniu. Samo pozycjonowanie to nie jest jakaś czynność jednorazowa, ale proces. Lepsza pozycja w wyszukiwarce to przede wszystkim wartościowa treść strony, którą ludzie chcą czytać oraz odsyłać do niej z innych stron (duża liczba odsyłaczy z zewnątrz). Na pozycję wpływa również podobno jakoś kodu strony, czyli zachowanie standardów i poprawności kodu. Tu Pajączek na pewno pomoże :)

31 maja 2009, o 14:04

Odpowiedz