Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.
Odpowiedz

Prosta i szybka akualizacja grafki i opisów a stronie www

3 sierpnia 2004, o 13:42

Mam problem. Muszę zrobić komuś stroę iterntetową. On wcale ie zna się naHTML-u i na tworzeiu stron interneowych. Ma firmę, i chce umieszczać bieżąco w jaki najprostrzy sposób zdjęcia z opisami. Zdjęcia mają być 3. Myślałem o PHP i MySQl, czyli zrobić formularz z miejscem na opis ale ie wiem, jak działa system do wymiany zdjęć. Może da się prościej?????? Proszę was o pomoc!!!!!
P. S. A może stronkę z rmką(pływającą) i w niej otwierała by się ia stroka??? Z jego produktami. Wszystki pomysły są mile widziane. I ie wiem, jak wygląda logowaie na serwer komercyjny. POMOCY

3 sierpnia 2004, o 13:45

jezeli dobrze zrozumialem to chcesz zrobić coś w stylu galeri tylko ze ktos z zew. po np wpisaniu hasla ma mozliwosc wrzucenia fotki np. z opisem

skorzystaj z uploadu zrób automatyczne kadrowanie i 1 podstrone do wyswietlania wszystkich zdjęć.Najprostszy sposób.Jeżeli zle zrozumiałem twój text to przykro mi nie znam odpowiedzi.Co do pływających ramek to jestem przeciw:)

3 sierpnia 2004, o 15:49

Witam!
Może poprzez exec() wylistować katalog ze zdjęciami, wyświetlić jedno, do dwóch pozostałych zrobić linki. Z boku formularz do upladu zdjęć na serwer. To oczywiście tylko propozycja. Ja tak wyświetlam zawartość katalogu z plikami na serwerze, cokolwiek wrzucę poprzez ftp do tego katalogu, automatycznie pojawia się z linkiem na stronie downloadu :). Proste i działa!!

Pozdro, Oscar

3 sierpnia 2004, o 18:34

Do Pawkow: Proszę nie wysyłać pytań na kilka różnych forów.
Odpowiedz