Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Zablokowany

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:05

Przychylam csiędo coniektórych argumentów napisanych przez "slawekd" iż troszeczkę się zepsuliście z biegiem czasu ale to poprostu jest moja opinia owas.Proponuje zrobić nie wiem jakiś dział aby niektórzy użytkownicy mogli was informować o naruszaniu waszych praw lub coś w tym stylu.I chciałbym was przeprosić za moj ostatni post który napisałem na tym forum. Ale to właśnie wynikało że nie nacie żadnego np. emaila pod który sięmożna było zwrócić włąśnie że ktoś udostepnia nielegalnie waszye kody odblokowywujące.Więc proponowałbym rozwiązanie stwożenia e-maila na który by użykownicy pisali jak ktoś gdzie kolwiek znalazłby kody odblokowywujące.

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:12

zawsze mozna pisac na adres: [email protected] ktory podany jest w onas > kontakt z nami z menu strony.

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:14

Dobrze ale nie pisze że wrazie jakich kolwiek naduzyć przez użytkowników prosimy o kontakt i adres e-mail.

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:28

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:31

Oki to rozumiem że jakbym znowu natknął się na jakieś kody odblokowywujace dotyczace pajączka aby nie popełnić kolejnego błędu pisać do rafała lub na owy email.

Przychylam się i proponuję

24 stycznia 2005, o 01:33

Dokladnie tak!
Zablokowany