Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

reinstalka?

11 grudnia 2007, o 15:25

Witam. jestem tu nowa i od razu zwracam sie z wielkim problemem(jak dla mnie) Kila dni temu bawilam sie w usówanie niepotrzebnych moim zdaniem plików,folderów,itp. Widocznie za duzo wywaliłam. Teraz nie moge otworzyć zadnego pliku,folderu,sciagnać zadnego programu np. do odzyskiwania danych. Otwiera sie tylko: Mój komputer i Moje dokumenty. Znajomy mi podpowiedział,ze pozostaje mi reinstalka. ja niestety nie wiem na czym to polega.Troche na ten temat czytałam,ale nawet program który mam na płycie nie chce sie uruchomic. A mam Windowsa 2000 i Serwice pack 4. Widać,ze ładnie namieszałam,jak juz nic sie nie chce otworzyc? :oops: Czy moge coś jeszcze zrobić sama,czy pozostaje serwis. bardzo prosze o pomoc. :lol:

--> Skorpion9312 - temat przeniesiony do Offtopic

11 grudnia 2007, o 21:52

Reinstalka czyli ponowne zainstalowanie windowsa, a tak w ogóle to na złe forum trafiłaś, tutaj dyskutuje się raczej o tworzeniu stron internetowych a nie serwisowaniu komów ;)

12 grudnia 2007, o 14:18

Odpowiedz