Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.
Odpowiedz

rozwijajace menu w wiersz tabelki

11 grudnia 2004, o 01:30

rozwijajace menu w wiersz tabelki

11 grudnia 2004, o 02:47

Wrzuć na jakiś serwer i podaj adres to obadamy, ale podejrzewam, że to wina skryptu menu. Nie ma on jakiś parametrów do ustalania pozycji?

rozwijajace menu w wiersz tabelki

11 grudnia 2004, o 16:36

no dobra :)

12 grudnia 2004, o 03:07

no dobra :)

12 grudnia 2004, o 03:09

no dobra :)

12 grudnia 2004, o 17:22

13 grudnia 2004, o 00:14

No dobra to widac stronke , dziekuje , moze mi ktos teraz pomoze wcisnac w ta mala tableke menu tam gdzie napisane menu , bo chce jednak to z tabelkami ze najezdzasz i rozwija sie do dołu http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex1/topnavbar.htm o takie jak jest na tej stronce , na gorze sie pojawia jako przyklad , jezeli ktos moze to przejrzec i podpowiedziec mi gdzie to wsadzic zeby było w tym pasku bede wdzieczny bo ja wkladałem ale uciekało mi w kąt strony za logo na sama gore, mysle ze to jakos sie konfiguruje polozenie i kolor ale ja nie moglem dojsc i odrazu jak wiecie to powiedzcie w ktorym miejscu kolor sie zmienia :)

13 grudnia 2004, o 00:24

Nie no człowieku teraz mnie troszkę bawisz. Chciałbyś aby ktoś za ciebie to wszystko zrobił. Trzeba przysiąść dupsko i poczytać o HTMLu i poprzeglądać źródło strony. Masz jak na dłoni napisane "color set" to chyba wyjaśnia wszystko. A położenie tez pewnie idzie ustawić ale chyba bezwzględnie bo to oparte na warstwach. Zresztą nie ważne. Na Twojej stronie nie ma aż tylu linków żeby musiałobyć takie menu a pamiętaj że JavaScript niektórzy mają wyłączoną więc lepiej umieść zwykłe linki jakimś ciekawym kolorem albo jak koniecznie się chcesz pobawić to graficzne. Takie jest moje zdanie. Ostatnio liczy się w internecie treść a nie "wodotryski" i o tym trzeba pamiętać.

13 grudnia 2004, o 01:47

no fakt z tym kolorem przesadziłem , ale Ty tez tym swoim zbulwersowaniem przesadzasz , jakbys sie wczytał to chce wsadzic te menu w miejsce tego co juz jest i wiem jak to w html zrobic ale nie wiem jak skonfigurowac połozenie tego menu , bo to pewnie trzeba skonfigurowac jave a strone robi eokoło 5 dni i nie mam pojecia o tym a.Co do linkow to dochodza codzennie , a nawet jak nie beda dochodzic to mysle ze tabelkowe menu jest czytelniejsze od obecnego i z samej ciekawosci chciałbym wiedziec .I po co tyle krzyku , i nikt za mnie wszystkiego nie robi .Nie wiem to sie pytam , nie odpowiada Ci pytanie to nie odzywaj sie

13 grudnia 2004, o 03:41

Menu jest pozycjonowane absolutnie, a więc musiałbyś odczytać pozcyję tej komórki tabeli w której chcesz mieć menu i podać je przy inicjalizacji menu oraz pewnie też w zdarzeniu onresize(). Pomocne będę właściwości offsetLeft, offsetTop, offsetParent.
Za dużo dłubania, skorzystaj z innego skryptu np.: http://www.gosu.pl/

BTW: Trochę szacunku. mantis poświęca swój czas żeby ci pomóc.
Odpowiedz