Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

tabela - ASCII

4 sierpnia 2004, o 14:59

Witam,

mam pytanko - czy można do pająka dołożyc tabelę ASCII (char, dec, hex ... i takie tam ....) - cosik takiego jak jest w UltraEdit :?: :?: :!: :!: :idea: :idea:


Pzdr,
KaczKa

4 sierpnia 2004, o 19:56

Ok, fajnie, że coś takiego jest w UltraEdit, ale żeby zgodzić się na jakąś propozycję muszę widzieć jej uzasadnienie - do czego to się może przydać. Ja osobiście nie widzę zastosowania. Znaki specjalne (jeśli o to chodzi) są na zakładce Makrokody. Tabela Hex w programie do edycji stron WWW ???

4 sierpnia 2004, o 21:12

w necie jest pelno takich programikow
jak chcesz, to moge udostepnic cos takiego, do tego ma kodowanie emaili

5 sierpnia 2004, o 13:45

dokładnie JANUZI - o takie cuś mi chodzi - jak będę chciał coś "zaszyfrować", porównać, sprawdzić po co mam szukać tego w innych programach - przecież mogę użyć do tego pająka, a wydaje mi się, że realizacja mojej propozycji nie jest zbyt skomplikowane ??? - kolejna funkcja makrokodów i tyle ...

5 sierpnia 2004, o 14:29

Nie chodzi o to ile co wymaga nakładu pracy, ale o to, czy to jest lub może być przydatne więcej niż jednej osobie. Kierując się tylko prostotą implementacji w Pająku mógłby już byc kalkulator, odtwarzacz CD i filmów, może jeszcze jakaś niewielka gierka. To doprawy jeden dzień pracy. Tylko PO CO ??? Niestety Kaczka, z maila Januzziego, na który się powołujesz nic nie wynika na temat zastosowań, a z Twojego tylko tyle, że to może być przydatne jak się coś chce "zaszyfrować". Ok, może to i jest argument, tylko co to w ogóle znaczy ? Jesli makrokody by Ci wystarczyły, czemu nie dopiszesz do makrokodów tych kodów, aby mieć je pod ręką ? W końcu po to powstała możliwość edycji i tworzenia własnych makrokodów, aby użytkownik mógł sobie tam dodawać co mu się żywnie podoba.

5 sierpnia 2004, o 15:25

OK. poddaję się :cry: :?
Odpowiedz