Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

No to tak dla pośmiania się

30 lipca 2003, o 11:12

30 lipca 2003, o 12:50

podsumowanie

26 kwietnia 2004, o 17:11

2 kawał jest super do dzisiejszego dnia się smieje jak tylko go sobie przypomne jak masz lepsze to napisz jeszcze jakies pozdrawiam wojtas nara :lol:

13 lipca 2004, o 12:14

13 lipca 2004, o 12:36

Siedzi sobie Jasiek w jednostce w Iraku. Któregoś dnia przyszedł do niego list od dziewczyny:
- 'Kochany Jaśku, niestety nie mogę być już dłużej z Tobą. Ta odległość jest za duża, a do tego zdradziłam Cię dwa razy, więc sam widzisz ze to nie ma sensu. Dlatego proszę Ciebie, abyś odesłał mi to zdjęcie, które Ci kiedyś dałam na pamiątkę - Buziaki Ania'.
Jaśkowi przykro się zrobiło, ale co miał zrobić. Wziął swoje zdjęcie i zaczął chodzić po jednostce i zbierać od chłopaków zdjęcia ich dziewczyn, dziwek z którymi spali, sióstr i w ogóle wszystkich lasek jakich zdjęcia mieli. Uzbierało się tego ze 60 sztuk, więc Jasiek zapakował to wszystko w kopertę i wysłał do Anki.
Kiedy Anka otworzyła list, wszystkie zdjęcia wysypały się na podłogę, a pomiędzy nimi była notatka:
-'Kochana Aniu, niestety nie mogę sobie Ciebie przypomnieć, dlatego wyświadcz mi tę przysługę i wybierz sobie swoje zdjęcie a resztę odeślij mi do jednostki - Buziaki Jasiek'

14 lipca 2004, o 11:45

No to ja w zupełnie innej poetyce (podobno prawdziwe):

Nad drzwiami domu Nielsa Bohra wisiała podkowa. Kiedy pytano fizyka czy naprawdę wierzy, że podkowa przynosi szczęście, odpowiadał:
- Oczywiście, że nie wierzę. Ale kto wie, czy nie przynosi, nawet jak się w to nie wierzy..?

Hmm... daje do myślenia ;-)

Pozdrawiam
Paweł Rajewski

14 lipca 2004, o 12:13

3 sierpnia 2004, o 17:15

Witam!
To macie cioś francuskiego:
Ludwik, Gustaw i Henryk zamierzają pojechać do Francji na wycieczkę.
Ale - myślą - zmienimy sobie imiona na bardziej francuskie:
Ludwik mówi: Ja się będę nazywał Loui.
Gustaw mówi: Ja się będę nazywał Gui.
Henryk mówi: ja nie jadę...

Pozdro, Oscar

3 sierpnia 2004, o 17:21

Jak już w temacie zmiany imion, to proszę bardzo:

Four Chinese: Chu, Bu, Fu and Su decided to emigrate to the US. In order to get a visa, they had to adapt their names to American standards: Chu became Chuck, Bu became Buck. Fu and his sister Su decided to stay in China.

3 sierpnia 2004, o 21:05

Są zawody w rzucie pługiem. Udział biorą: Rusek, Niemiec i Polak. Niemic rzucił 2 metry, Polak rzucił 10 metrów, a Rusek rzucił 50 metrów, lecz został zdyskwalifikowany ponieważ zapomniał odczepić pług od ciągnika.

3 sierpnia 2004, o 21:09

Przychodzi inny program do sklepu i pyta:
- są marchewki?
- nie ma. - odpowiada sprzedawca.
Następnego dnia inny program znowu pyta:
- są marchewki?
- nie ma, jeśli jeszcze raz zapytasz czy są marchewki to przybiję ci uszy, gwoźdzmi do podłogi.
Trzeciego dnia inny program przychodzi do sklepu i pyta:
- są gwozdzie?
-nie ma. - odpowiada sprzedawca.
- to poproszę marchewki!!!

6 sierpnia 2004, o 11:59

Witam!
Drogówka zatrzymuje kobietę w czerwonym ferrari.
- Co się stało panie władzo, za szybko jechałam? - pyta kobieta
- Nie, za nisko Pani leciała... - odpowiedział policjant.
Pozdro, Oscar
Odpowiedz