Switch to full style
Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.
Odpowiedz

Taniej Pajączek + Śmieciarek lub Supełek w pakietach!

2 grudnia 2005, o 20:45

Artykul z dnia Niedziela, 30 Październik, 2005 - 10:29

Do naszej oferty wprowadzamy pakiety programów. TANIEJ! Dwa programy w jednym zestawie: Pajączek 5 NxG w wersji pudełkowej wraz z licencją na Śmieciarka NxG lub Supełka NxG nawet 50 zł taniej!

Zarówno Śmieciarek jak i Supełek nie występują (w odróżnieniu od Pajączka 5 NxG) w wersji pudełkowej lecz tylko w wersji do pobrania z naszej strony. W związku z tym nie jest możliwe otrzymanie tych programów na płytach CD-ROM. Po częstych prośbach naszych klientów zdecydowaliśmy się przygotować pakiet, dzięki któremu można otrzymać ww. programy na CD dołączonym do Pajączka, a jednocześnie sporo oszczędzić, bo nawet do 50 zł!

Oferujemy następujące pakiety:

Pajączek 5 NxG Standard BOX + Śmieciarek NxG
Pajączek 5 NxG Professional BOX + Śmieciarek NxG
Pajączek 5 NxG Standard BOX + Supełek NxG


Ceny pakietów zostały skalkulowane w ten sposób, aby były bardzo korzystne dla zamawiającego. Przykładowo w pakiecie z Pajączkiem 5 NxG Professional BOX Śmieciarek NxG kosztuje tylko 10 zł netto! Patrząc od drugiej strony, w pakiecie tym można kupić Pajączka 5 NxG Professional blisko 50 zł taniej, otrzymując jednocześnie drugi program z licencją komercyjną!

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line!
Odpowiedz