Switch to full style
Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.
Odpowiedz

Ulubione odsyłacze na stronie Cream Software

30 listopada 2005, o 22:52

Artykuł z dnia Poniedziałek, 21 Październik, 2002 - 05:48

Od dzisiaj dostępna jest nowa funkcja w ramach bloku "Online Panel", która mam nadzieję ułatwi nawigację po naszych stronach. Funkcja ta nazywa się "Ulubione w serwisie" i jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników w ramach bloku wyświetlanego po lewej stronie o nazwie "Online panel".

Do funkcji obsługiwanych przez blok "Online panel" dołączyliśmy jeszcze jedną, która pozwala na dodawanie do listy ulubionych odsyłaczy stron, na których aktualnie znajdujesz się w serwisie. Jeśli zatem jesteś na stronie, która Cię zainteresowała, a do której chciałbyś częściej i szybko wracać, możesz dodać ją do swojej listy ulubionych klikając odsyłacz [Dodaj].

Domyślnie lista zawiera 5 ostatnio dodanych odsyłaczy, jednakże ustawienie to można zmienić klikając odsyłacz [Ustaw] na samym dole bloku. W ustawieniach bloku możesz określić co ma być wyświetlane (np. wyłączyć listę prywatnych wiadomości) oraz w jakiej licznie (np. liczbę ulubionych odsyłaczy w bloku). Jednocześnie w każdej chwili możesz mieć dostęp do pełnej listy ulubionych poprzez kliknięcie odsyłacza [Lista]. Zobaczysz wtedy wszystkie swoje ulubione wraz z adresem URL, do którego prowadzą.

Zachęcam do korzystania z tej funkcji, bowiem jak sądzę, ułatwi ona nawigację po naszych stronach.
Odpowiedz