Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Wpisy z dawnych Ksiąg Gości - Archiwum 3

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Wpisy z dawnych Ksiąg Gości - Archiwum 3

Postprzez platekr » 11 marca 2006, o 21:20

MaCieQ Wpis z dnia: October 26, 2005 - 11:11 PM
Pajączek rulez!

roman Wpis z dnia: July 23, 2005 - 12:22 AM
Bywam tu od niedawna, ale wracam codziennie. Jestescie wspaniali!

Lord Darth Vader Wpis z dnia: June 28, 2005 - 10:46 PM
Bardzo fajna stronka już zamówiłem pajączka i książke z jego opisem i będe się powoli uczył a póżniej kto wie może jakaś własna firma

tombee Wpis z dnia: June 27, 2005 - 12:04 AM
pozdro dla ekipy...wlasnie dzis nabylem prawa do Pajaczka ...i (dla wtajemniczonych) chyba trafilem na dzien Swietego Mikolaja...bo sypnelo prezentami ;-)...teraz wlasnie rozpakowalem prezent i sprawdzam jak sie go je ...a wlasnie przemila Pani z niespodzianki uswiadomila mnie ze jest 5 godzina...hmm w Polandzie to czas na teleexpres..wiec tez sobie zapuszcze ...jeszcze raz Pozdrowionka dla R.Platka i Pani Zegarynki :-) 3mka

Mariusz Wpis z dnia: June 05, 2005 - 10:56 PM
Cóż tu wiele pisać... Program super (szkoda, ze platny ale trzeba z czegos zyc :-)).. stronka nie pozostaje w tyle za programem... stanowi dobre źródło wiedzy o projektowaniu w różnych językach ido tego napisane jest to w zrozumiałym języku nawet dla poczatkujacych...
Zycze tobie i sobie i innym aby pajaczek był coraz lepszy
ps. czekam na wersje 6 :-)

mateuszb Wpis z dnia: May 03, 2005 - 04:54 PM
Niezła stronka tak samo jak programy któte piszecie.Tak dalej!

fajna stronka Wpis z dnia: April 23, 2005 - 07:29 PM
Bardzo fajna stronka.Ściągne sobie pajączka i też założe ale oczywiście o czym innym. <lol>

Xnet.pl Wpis z dnia: April 21, 2005 - 10:24 PM
Bardzo solidny i POLSki program

Tomek Wpis z dnia: April 19, 2005 - 12:38 AM
Super program! polecam wszystkim!

Zarathos Wpis z dnia: April 16, 2005 - 07:14 PM
Program super, uzywam go (najpierw starje 2 potem 2000 teraz nxg) od poczatkow pracy nad stronami. No moze nie od poczatku - pierwszy byl notatnik :D
Mam licencje, ale pniewaz staram sie maks programow przezucac na Linuxa (bo za free, a ja nie lubie piractwa) szukalem wersji na ten system. I bida. Szkoda. Baaardzo szkoda. Bylbym gotow nawet zabulic jeszcze raz zeby dostac linuxowa wersje. A tak... pozostaje wredny windows

karolkiziuk Wpis z dnia: March 01, 2005 - 01:58 PM
Fajna stronka! Ciekawe rzeczy ale jeszcze nie dla mnie:) amator jestem

DJMRZ Wpis z dnia: January 23, 2005 - 07:05 PM
fajna stronka :) pozdro

stefab Wpis z dnia: January 14, 2005 - 01:47 PM
Fajna strona

mati_maniak Wpis z dnia: January 05, 2005 - 07:36 PM
Podoba mi się ten serwis. Odkąd przypomniałem sobie o pajączku zacząłem tu zaglądać. Bardzo fajna sprawa (jesteście moją stronką startową :D:D:D).!!!

wielad() Wpis z dnia: December 23, 2004 - 09:34 PM
Super stronka !! Wiecej programów, chociaż te które ś ai tak są super !! Zapraszam na stronkę 44 MDHy STANICA !!

ORanGE Wpis z dnia: November 10, 2004 - 02:30 PM
Cud, miód i orzeski. Jak wy to robicie??

Access-Denied Wpis z dnia: October 24, 2004 - 04:49 PM
Strona cool!! Zapraszam także na moją stronę o grze Little Fighter 2!! Pozdrawiam Was!!

Montik Wpis z dnia: October 22, 2004 - 08:14 PM
Przesyłam pozdrowienia

Alberto Wpis z dnia: October 22, 2004 - 05:07 PM
Fajna strona. Pozdrawiam

Durek Wpis z dnia: October 15, 2004 - 06:21 PM
Stronka b.dobra. powiększ Download i udstępnij pliki za free!!(bo jest ich za mało)
Jest wporzo!!

Kaziu Wpis z dnia: October 15, 2004 - 01:54 PM
Normalnie wykebista strona

Samochody Wpis z dnia: September 06, 2004 - 07:37 PM
Ten program jest normalnie The Best

Radek Wpis z dnia: August 31, 2004 - 10:29 PM
Witam was na początek strona wspaniała i mam jedno pytanko czy nie możecie mi na e-mail coś w stylu poradnika moja strona jest brzydka a ja nie umiem się posługiwać Pającziem 5 NxG Standart proszę piszcie a jak co to nr gg 2698811 narka

PerBeatus Wpis z dnia: August 23, 2004 - 11:10 AM
Program świetny ale brakuje jednej ważnej rzeczy, wersji pod Linuxa, a szkoda bo licencji już nie kupię...

Damian Wpis z dnia: August 20, 2004 - 03:26 PM
Właśnie projektuje strone internetowa i pajączek bardzo mi sie przydal!!! Dzieki za ten wspanialy program!!!

adiadventure_2 Wpis z dnia: August 02, 2004 - 04:23 AM
Właśnie ściągam najnowszą wersję, jestem początkującym webmasterem. Dopiero mam dwie założone strony. A prawie wszystkiego nauczyłem się od Pawła Wimmera, z jego kursu. Stronki do tej pory robiłem w starym pajączku, dosyć szybko nauczyłem się HTML. Pozdawiam

Salomon Wpis z dnia: July 19, 2004 - 11:24 PM
Gratuluję produktów, a szczególnie Pajączka5 NxG. Kupiłem i bardzo sobie (i innym) chwalę. Jak się coś zmieni to nie omieszkam dokonać odpowiedniego wpisu na tej stronie ... Pozdrawiam wzkacyjnie ...

Adam(g3gg1) Wpis z dnia: June 26, 2004 - 06:57 PM
No barzdzo fajna stronka
Tylko się nie mieści w 800x600 ;)
Nie wiem co napisać więcej

Zdzsław Wpis z dnia: May 23, 2004 - 11:41 AM
Pamiętam jedną z pierwszych strona waszego serwisu! Pajączek od tamtej pory bardzo się zmienił.
pierwszy raz gdy chciałem kupić pajączka wyniknęły kłopoty, ktoś u was niezbyt poważnie się tym zajmował ale to było kilka lat temu.
teraz jest wszystko w porządeczku. a Pajączek jest super

Nagana Wpis z dnia: May 22, 2004 - 11:13 PM
Przez cale 30 minut przebywania na waszej stronie nie udalo mi sie znalezc ani slowa o tym czym tak naprawde jest Pajaczek. Wiem ze juz wszedzie o nim pisali ale nawet maly opis z dostepnymi funkcjami i przeznaczeniem by sie przydal. Jesli jest to "wyjmijcie go na wierzch" bo za nic nie moge znalezc.

-=spencer=- Wpis z dnia: May 21, 2004 - 05:50 PM
super super super super super super supersuper super stronka jak mi się uda na waszym prognamie terz taką zrobie

pepo113 Wpis z dnia: April 11, 2004 - 08:37 AM
Pajączek jest spoko...poporostu wspaniały...

^suchy^ Wpis z dnia: April 01, 2004 - 08:53 PM
Extra jest ten program pojączek 5 Pozdrawiam wszystkich znajomych :)

robertpiechocki Wpis z dnia: March 31, 2004 - 02:56 AM
Od co najmniej roku pracuję i bawię się pajączkiem 2000, chyba się skuszę i odświeżę wersję.

Vincent Wpis z dnia: March 06, 2004 - 07:11 PM
Cieszę się że są w śród nas ludzie, którzy z tak wielką pasją oddają się tworzeniu stron internetowch przyczyniając się do rozwoju sieci. Jeszcze bardziej się ciszę z faktu, że mogą oni pracować na pajączku. Programie który mam nadzieję zrewolucjonizuję tworzenie stron internetowych na całym świecie. Chwała ci za niego Rafale !!!!

michaelmiki Wpis z dnia: March 05, 2004 - 11:49 PM
macie extra serwis !!

Bart Wpis z dnia: March 02, 2004 - 12:49 AM
Spoko, serwisik bardzo fajny. Wiele ciekawych rzeczy tu zrobiono. Ciekaw jestem jak forum działa bo jeszcze nie sprawdzałem.

romek Wpis z dnia: February 18, 2004 - 03:03 PM
Zmiany które tu zastałem po dość długiej nieobecności nie wyszły serwisowi w pełni na dobre. Tak jak napisał " NOSS" menu wymaga poprawy. Niestety a szkoda,nie ma (?) wersji serwisu dla użytkowników rozdzielczości 800x600. A może jest tylko script nie rozpoznaje ustawionej u mnie rozdzielczości ? Pozdrawiam wszystkich odwiedzających Pajączka, jego użytkowników i twórców. NIECH ŻYJE I ROZWIJA SIĘ PAJĄCZEK.

NOSS Wpis z dnia: February 16, 2004 - 05:52 PM
Zaglądnąłem tutaj po pewnym czasie i zostałem mile zaskoczony zmianami wizualnymi serwisu. Profesjnalizm prawie w pełnym wymiarze. (Menu nie do końca jest chyba w pełni sprawne?)
platekr
Administrator forum
Administrator forum

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane