Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.
Odpowiedz

wycena serwisu - PILNE!!!

27 czerwca 2004, o 21:36

Potrzebuję jak najszybciej aby ktos podal mi orientacyjną cenę jaką mogę zarzadać od klienta za wykonaną prze mnie aptekę leków bez recepty http://156.17.231.18:8080/esculap/index.php login:1234, haslo:1234. Nie mam pojecia w jakich granicach balansuja ceny za podobne serwisy a nie chcialbym popelnic gafy ani zrobic z siebie frajera:).
P.S.
Sklepik w obecnej chwili stoi na uzyczonym mi serwerze z tego wzgledu moze byc niedostepny zwlaszcza w godzinach ranych:).

5 lipca 2004, o 00:19

26 sierpnia 2004, o 23:39

7 września 2004, o 13:51

Ja wizytówki robię za 50zł. Jeżeli stronka jest nieco bardziej rozbudowana, animacje, grafika, większa nawigacja, liczniki, księgi gości itp. itd. to biorę do 200zł. Natomast jeśli muszę robić jakąś większą bazę danych, gdzie wszystko trzeba dokładnie przemyśleć, przeanalizować, a potem spędzić ładnych parę dni nad kodem, to cena zaczyna się od 500zł. Jeszcze trzeba pamiętać o możliwościach klienta...
Odpowiedz