Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

Zmiany w sprytne-programy.pl

2 listopada 2005, o 22:08

Serwis sprytne-programy.pl to przede wszystkim forum dyskusyjne społeczności naszych programów. Dlatego zdecydowałem się zmodyfikować główną stronę serwisu tak, aby wyświetlała forum zamiast listy ostatnich artykułów, a prawe bloki przeniosłem na lewo (te które były istotne).

Artykuły od dzisiaj będą publikowane na forum. Zastanawiam się czy utworzyć w tym celu jakąś specjalną, osobną kategorię ? Chyba tak zrobię, ale czekam na Wasze propozycje.

Czekam również na Wasze propozycje. Na pewno wkrótce odświeżony zostanie wygląd tego serwisu.
Ostatnio edytowano 30 stycznia 2007, o 22:39 przez platekr, łącznie edytowano 1 raz

Zmiany w sprytne-programy.pl

2 listopada 2005, o 22:31

Będe upierdliwy, wkurzający, nudny jak powiem, że przydałoby się aby Wasza strona była zgodna z jakimkolwiek standardem? ;>

2 listopada 2005, o 23:01

Było o tym już kilkukrotnie na forum. Serwis sprytne-programy.pl powstał w oparciu o CMS PostNuke, który nie generuje pięknego kodu, ale przynajmniej wygląda tak samo (w 90%) we wszystkich przeglądarkach. Dodatkowo jest tutaj zintegrowane PHPBB2, które również nie tworzy walidującego się kodu. Nie mam siły rozkopywać tego wszystkiego tylko po to, żeby się walidowało i dbam raczej o spójny wygląd w przeglądarkach.

Serwisy, które wykonane są przeze mnie i które się walidują, to www.creamsoft.com/pajaczek, www.creamsoft.com/spamrebel i kolejne, które wkrótce do nich dołączą.

3 listopada 2005, o 17:03

24 listopada 2005, o 14:17

24 listopada 2005, o 18:58

>Prośby o walidujący się kod trzeba kierować do tych co piszą CMS-y i fora, a nie do Rafała.
Do Rafała można kierować prośby o znalezienie lepszego CMSa, a takich troche jest.

A przeniesienie artykułów na forum to dobry pomysł.
Jeśli chodzi o formatowanie kodu, to polecam http://riddle.jogger.pl/comment.php?eid ... tid=156967
(nie mówie o artykule, tylko o tym jak zrobione jest numerowanie kodu)

24 listopada 2005, o 23:47

29 listopada 2005, o 20:57

Odpowiedz