Switch to full style
Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.
Odpowiedz

Zostań betatesterem programów Cream Software

2 grudnia 2005, o 20:36

Artykuł z dnia Sobota, 18 Grudzień, 2004 - 02:10

Z końcem 2004 roku upubliczniamy nasz system betatestów i zapraszamy każdą osobę skorą do współpracy przy rozwoju naszych programów do dołączenia do naszego zespołu testerów.

Obrazek

Dotychczas grupa betatesterów naszego oprogramowania była zamknięta i ograniczona do wąskiego grona osób, z którymi blisko współpracowaliśmy. Postanowiliśmy jednak rozszerzyć dostępność wersji beta dla większej liczby użytkowników, licząc na to, że dzięki szerokiej dostępności systemu do śledzenia błędów, będziemy w stanie lepiej wykrywać niedociągnięcia w naszych programach, które są nieuchronne w procesie tworzenia oprogramowania, jak również udostępnić narzędzie do zgłaszania propozycji rozwoju programów.


Otwartość programu betatestów nie oznacza jednak pełnej otwartości. Zostawiliśmy sobie prawo do dobierania wg własnych kryteriów osób, które są zainteresowane przystąpieniem do zespołu testerów. Dlatego, aby przystąpić do grona betatesterów należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, na podstawie której będziemy podejmować decyzję.


Jeśli chcesz dołączyć do zespołu testerów oprogramowania Cream Software przeczytaj opis wymagań i korzyści oraz zasad zgłaszania błędów.

WEJDŹ DO DZIAŁU BETATESTOWANIE.
Odpowiedz