informacja prasowa Cream Software
2009.05.22
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Nasze programy
O firmie

Witam uprzejmie!

Ten email jest informacją prasową od polskiej firmy Cream Software. Informacja ta może zainteresować Państwa czytelników, gdyż dotyczy popularnego oprogramowania Pajączek 5 NxG, którego jesteśmy producentem i dystrybutorem.

Informacja prasowa jest dostępna również do pobrania w PDF oraz przejrzenia na stronie pod adresem:
http://www.creamsoft.com/index.php?p=pressrel

Spis treści: Zachęcam do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń. Państwa czytelnicy na pewno docenią taką możliwość.

Zapraszam do kontaktu, jeśli posiadacie Państwo dodatkowe pytania lub potrzebne są dokładniejsze informacje na temat programu lub jeśli chcecie Państwo uzyskać możliwość dokładnego przetestowania programu w pełnej wersji.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje mógłbym w przyszłości kierować.

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.
Rafał Płatek
Cream Software
 
Pajączek - kolejny krok do przodu
URL: http://www.pajaczek.pl
Informacja:Pajączek - polski program, uznawany za najlepszy na świecie edytor HTML.
Strona domowa:http://www.pajaczek.pl
Download:http://www.creamsoft.com/download/
Wirtualne pudełko:duża rozdzielczość | mała rozdzielczość
Zrzuty ekranów:http://www.pajaczek.pl/index.php?p=screenshot
Pomoc technicznahttp://www.creamsoft.com/pomoc/
Zamówienia:https://sklep.sprytne.pl
Koszt licencji:od 75 zł brutto - Standard, licencja komercyjna, bezterminowa, 1 rok darmowych aktualizacji

Pajączek to polski program

To nasze polskie narzędzie już od początków polskiego Internetu pomaga w wydajnym tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem języka HTML, a obecnie również XHTML, PHP, CSS, JavaScript i innych. Program rozwija się od ponad 10 lat tak samo, jak rozwija się Internet i technologie internetowe. Pajączek nie zostaje w tyle oferując również wsparcie XML, JavaScript, SQL i całej masy innych technologii. Po prostu Pajączek to kompletny pakiet webmastera.

Nie tylko dla guru, również dla początkujących

Oprócz całej tej magii kryjącej się za wspomnianymi wyżej skrótami, Pajączek ułatwia wejście w świat tworzenia stron internetowych również zupełnie początkującym. Wersja Standard, która jest uproszczona w stosunku do wersji Professional, oferuje edycję w trybie graficznym WYSIWYG, a także łatwy w użyciu kreator tworzenia pierwszej strony na podstawie szablonu. W Pajączku stworzoną stronę można opublikować w Internecie za pomocą wbudowanego modułu FTP. Te same funkcje znajdują się także w wersji Professional, ale ta oprócz wspomnianych ułatwień zawiera dodatkowo pełną paletę narzędzi potrzebnych webmasterowi. Obie wersje posiadają bardzo rozbudowaną dokumentację w postaci poradników, kursów tworzenia stron i specyfikacji.

Nowa wersja 5.9.1

Pajączek ukazał się właśnie w nowej odsłonie o numerze 5.9.1. To już 16 wersja Pajączka 5 NxG, która dla zarejestrowanych użytkowników programu jest bezpłatna. Nowi użytkownicy mogą natomiast skorzystać z systemu darmowych aktualizacji na określony czas np. 1 rok, 2 lata, 3 lata i na zawsze. Zmiany w bieżącej wersji polegają na maksymalnym wzroście stabilności i pewności działania programu. Pojawiło się wsparcie dla najnowszych przeglądarek Google Chrome oraz Apple Safari. Nowa wersja to bowiem kolejny krok w kierunku wersji 6, która będzie bezpłatnie dostępna dla użytkowników Pajączka 5 NxG, którzy posiadają licencję na wersję 5 z pakietem darmowych aktualizacji.

Pajączek w najtańszej wersji Standard kosztuje 75 zł brutto. Wersja Professional to koszt 162 zł brutto. Warto również wspomnieć, że Pajączek jest dostępny z wysokim 70% rabatem dla osób niepełnosprawnych oraz 40% rabatem dla szkół i organizacji charytatywnych. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie producenta programu.

Licencja:
shareware - wypróbuj zanim kupisz - darmowa wersja testowa http://www.creamsoft.com/download/

Ograniczenia wersji testowej:
limit 40 uruchomień / 40 dni
Po zamówieniu licencji limit uruchomień jest likwidowany

Koszty licencji:
od 75 zł brutto za wersję Standard - https://sklep.sprytne.pl

Wymagania programu:
Program działa w systemach Windows 98/2000/XP/Vista32/Windows 7

Dane producenta:
Cream Software
1000 lecia 24/53
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
 
Materiały graficzne, zrzuty ekranów, logo
Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych materiałów graficznych (np. zrzuty ekranów, logo), poniżej znajdują odsyłacze do zasobów, którymi można uzupełnić artykuł lub płytę CD. Jeśli potrzebne są materiały w innych formatach, proszę o kontakt.

 
Pozostałe programy w naszej ofercie
SpamRebel
SpamRebel to program antyspamowy, dzięki któremu konieczność codziennego oglądania spamu w skrzynce email spada prawie całkowicie, bo o ponad 99%.
www.spamrebel.pl

Galernik NxG
Łatwe tworzenie i publikacja galerii zdjęć w Internecie. Polecamy wszystkim, którzy chcą zaprezentować swoje zdjęcia lub obrazy w formie internetowego albumu.
www.galernik.info

 
Zgoda na umieszczenie oprogramowania Cream Software na serwerach i płytach CD/DVD

Wszystkie programy dostępne na stronie naszego działu Download: (Pajączek, Galernik, SpamRebel) za wyjątkiem starszych, wycofanych już z obrotu wersji, mogą być umieszczone bez żadnych opłat na płytach CD/DVD lub w serwisach internetowych z oprogramowaniem. Zachęcamy i prosimy do skorzystania z tej propozycji. Większość naszych użytkowników pisze do nas, że zapoznało się po raz pierwszy z naszym oprogramowaniem dzięki ich publikacji w prasie lub w serwisach internetowych. Jednocześnie wskazują, że takie pisma, które dają możliwość testowania opisywanych programów są przez nich najbardziej cenione. Przede wszystkim jednak, ten rodzaj wsparcia ze strony polskich wydawnictw branżowych był dla mnie zawsze bardzo cenny i skutecznie pomagał mi w promocji moich programów. Dziękuję!

Oto wyciąg z tekstu licencji, który dotyczy rozpowszechniania naszych programów i który jednocześnie zezwala na ich rozpowszechnianie bez konieczności uzyskiwania odrębnej zgody:

Dozwolone jest nieograniczone rozpowszechnianie i zwielokrotnianie oprogramowania Cream Software za pomocą dowolnych mediów pod następującymi warunkami:
  1. Dozwolone jest nieograniczone rozpowszechnianie i zwielokrotnianie Oprogramowania Cream Software wyłącznie w postaci niezarejestrowanej.

  2. Oprogramowanie Cream Software może być rozpowszechnianie i zwielokrotnianie wyłącznie w postaci, w jakiej zostało udostępnione przez Cream Software. Rozpowszechnianie lub zwielokrotnianie Oprogramowania Cream Software w postaci niekompletnej lub zmodyfikowanej, uzupełnianie Oprogramowania Cream Software dodatkowymi składnikami oraz rozpowszechnianie lub zwielokrotnianie wraz z kodami odblokowującymi jest zabronione.
Jeszcze raz gorąco zachęcam do publikacji informacji prasowej oraz nowej wersji programu w Państwa piśmie lub serwisie online. Dziękuję.
Rafał Płatek
Cream Software
Dziękuję za uwagę :-) © 2009 Cream Software