informacja prasowa Cream Software
2009.11.25
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Nasze programy
O firmie

Witam uprzejmie!

Ten email jest informacją prasową od polskiej firmy Cream Software. Informacja ta może zainteresować Państwa czytelników, gdyż dotyczy popularnego oprogramowania do tworzenia internetowych galerii zdjęć o nazwie Galernik, którego jesteśmy producentem i dystrybutorem.

Informacja prasowa jest dostępna również do pobrania w PDF oraz przejrzenia na stronie pod adresem: http://www.creamsoft.com/index.php?p=pressrel

Spis treści: Zachęcam do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń. Państwa czytelnicy na pewno docenią taką możliwość.

Zapraszam do kontaktu, jeśli posiadacie Państwo dodatkowe pytania lub potrzebne są dokładniejsze informacje na temat programu lub jeśli chcecie Państwo uzyskać możliwość dokładnego przetestowania programu w pełnej wersji.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje mógłbym w przyszłości kierować.

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.
Rafał Płatek
Cream Software
 
Galernik 1.4.0 - własna galeria jeszcze piękniejsza
URL: http://www.galernik.info
Informacja:Galernik - polski program do tworzenia internetowych galerii zdjęć
Strona domowa:http://www.galernik.info
Download:http://www.creamsoft.com/download-gal1.html
Pomoc technicznahttp://www.creamsoft.com/pomoc/
Zamówienia:http://sklep.sprytne.pl
Koszt licencji:od 72 zł brutto - licencja komercyjna, bezterminowa, 1 rok bezpłatnych aktualizacji

Ilustracje do wykorzystania w artykule:

Nowe szablony:
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2009/11/Romantica.jpg
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2009/11/CartoonWorld.jpg
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2009/11/PlastMat.jpg
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2009/11/BlackShinning.jpg
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2009/11/Kitten.jpg

Zrzuty ekranów:
http://www.galernik.info/zrzuty-ekranow-galeria-zdjec.html

Wirtualne pudełko:
duża rozdzielczość | mała rozdzielczość

Galernik 1.4.0 - własna galeria jeszcze piękniejsza

Galernik to program służący do tworzenia galerii zdjęc w Internecie. Nie wymaga on znajomości języka HTML ani programów do tworzenia stron internetowych. Po prostu wybiera się zdjęcia, szablon, który pasuje do tematyki galerii i Galernik tworzy cały album.

Nie trzeba też znać się na obróbce grafiki i fotografii. Można użyć zdjęć zgranych z karty pamięci aparatu fotograficznego. Program samodzielnie zmniejszy zdjęcia do optymalnego rozmiaru oraz zastosuje odpowiednią dla sieci kompresję. Możliwe jest również użycie efektów specjalnych dla wybranych zdjęć lub całej galerii.

Całą stworzoną Galerię można szybko umieścić w sieci Internet, gdyż w program wbudowany jest moduł do automatycznej i szybkiej publikacji albumu na serwerze. Wystarczy ustawić połączenie do swojego serwera i konta, a całą galerię można wysłać do sieci jednym kliknięciem klawisza publikacji.

W zakresie wyglądu wynikowych galerii, program oferuje kilkadziesiąt gotowych szablonów, z których można zbudować swój album. W Galerniku Można znaleźć preferowany szablon dla swojego albumu czy to będą zdjęcia z wakacji, ślubu, czy do ilustracji swojego hobby. Dodatkowo Galernik posiada edytor szablonów użytkownika, gdzie użytkownik jest ograniczony jedynie swoją fantazją. Można łatwo uzyskać efekty obramowania zdjęć, dodać cień pod zdjęciem, zamienić obraz na czarno-biały lub postarzony, wyostrzyć, obrócić, dowolnie zmienić rozmiar i sposób kompresji, czy dodać znak wodny.

Nowa wersja Galernika o numerze 1.4.0, która właśnie miała swoją premierę, oferuje kilka nowych funkcji poprawiających komfort pracy. Można ją pobrać ze strony producenta. W programie zaktualizowano biblioteki graficzne do obróbki fotografii, dzięki czemu program podczas obróbki zdjęć i generowania galerii działa znacznie szybciej. Galernik został również lepiej dostosowany do najnowszych wersji systemów operacyjnych Windows Vista i Windows 7 dzięki czemu nie powinien sprawiać kłopotów również na nietypowych konfiguracjach. Do programu dodano także pięć nowych i atrakcyjnych szablonów galerii. Oprócz nowości w programie dokonano również szeregu modyfikacji korygujących wcześniejsze błędy i niepoprawne działanie niektórych funkcji.

Galernik w najtańszej wersji kosztuje 72 zł brutto. Warto również wspomnieć, że Galernik jest dostępny z wysokim 70% rabatem dla osób niepełnosprawnych oraz 40% rabatem dla szkół i organizacji charytatywnych. Szczegóły na ten temat znaleźć można na stronie producenta programu.

Licencja:
shareware - wypróbuj zanim kupisz - darmowa wersja testowa http://www.creamsoft.com/download/

Ograniczenia wersji testowej:
limit 40 uruchomień / 40 dni
Po zamówieniu licencji limit uruchomień jest likwidowany

Koszty licencji:
od 72 zł brutto za wersję - http://sklep.sprytne.pl

Wymagania programu:
Program działa w systemach Windows 98/2000/XP/Vista32/Windows 7

Dane producenta:
Cream Software
1000 lecia 24/53
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
(+48) 504 156 290

 
Materiały graficzne, zrzuty ekranów, logo
Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych materiałów graficznych (np. zrzuty ekranów, logo), poniżej znajdują odsyłacze do zasobów, którymi można uzupełnić artykuł lub płytę CD. Jeśli potrzebne są materiały w innych formatach, proszę o kontakt.

 
Pozostałe programy w naszej ofercie
Pajączek
Najpopularniejszy polski program do tworzenia stron WWW - Edytor HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript, RSS i wielu innych najnowszych technologii. Posiada wbudowany FTP, WebDAV, walidator składni dokumentów, tryb wysiwyg oraz niezwykle bogatą pomoc.
http://www.pajaczek.pl

SpamRebel
SpamRebel to program antyspamowy, dzięki któremu konieczność codziennego oglądania spamu w skrzynce email spada prawie całkowicie, bo o ponad 99%.
www.spamrebel.pl

Galernik NxG
Łatwe tworzenie i publikacja galerii zdjęć w Internecie. Polecamy wszystkim, którzy chcą zaprezentować swoje zdjęcia lub obrazy w formie internetowego albumu.
www.galernik.info

 
Zgoda na umieszczenie oprogramowania Cream Software na serwerach i płytach CD/DVD

Wszystkie programy dostępne na stronie naszego działu Download: (Pajączek, Galernik, SpamRebel) za wyjątkiem starszych, wycofanych już z obrotu wersji, mogą być umieszczone bez żadnych opłat na płytach CD/DVD lub w serwisach internetowych z oprogramowaniem. Zachęcamy i prosimy do skorzystania z tej propozycji. Większość naszych użytkowników pisze do nas, że zapoznało się po raz pierwszy z naszym oprogramowaniem dzięki ich publikacji w prasie lub w serwisach internetowych. Jednocześnie wskazują, że takie pisma, które dają możliwość testowania opisywanych programów są przez nich najbardziej cenione. Przede wszystkim jednak, ten rodzaj wsparcia ze strony polskich wydawnictw branżowych był dla mnie zawsze bardzo cenny i skutecznie pomagał mi w promocji moich programów. Dziękuję!

Oto wyciąg z tekstu licencji, który dotyczy rozpowszechniania naszych programów i który jednocześnie zezwala na ich rozpowszechnianie bez konieczności uzyskiwania odrębnej zgody:

Dozwolone jest nieograniczone rozpowszechnianie i zwielokrotnianie oprogramowania Cream Software za pomocą dowolnych mediów pod następującymi warunkami:
  1. Dozwolone jest nieograniczone rozpowszechnianie i zwielokrotnianie Oprogramowania Cream Software wyłącznie w postaci niezarejestrowanej.

  2. Oprogramowanie Cream Software może być rozpowszechnianie i zwielokrotnianie wyłącznie w postaci, w jakiej zostało udostępnione przez Cream Software. Rozpowszechnianie lub zwielokrotnianie Oprogramowania Cream Software w postaci niekompletnej lub zmodyfikowanej, uzupełnianie Oprogramowania Cream Software dodatkowymi składnikami oraz rozpowszechnianie lub zwielokrotnianie wraz z kodami odblokowującymi jest zabronione.
Jeszcze raz gorąco zachęcam do publikacji informacji prasowej oraz nowej wersji programu w Państwa piśmie lub serwisie online. Dziękuję.
Rafał Płatek
Cream Software
Dziękuję za uwagę :-) © 2009 Cream Software