informacja prasowa Cream Software
2010.05.12
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Nasze programy
O firmie

%First_Name% %Last_Name%
witam uprzejmie!

Ten email jest informacją prasową od polskiej firmy Cream Software. Informacja ta może zainteresować Państwa czytelników, gdyż dotyczy popularnego oprogramowania.

Informacja prasowa jest dostępna również do pobrania w PDF oraz przejrzenia na stronie pod adresem: http://www.creamsoft.com/index.php?p=pressrel

Spis treści: Zachęcam do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń. Państwa czytelnicy na pewno docenią taką możliwość.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje mógłbym w przyszłości kierować.

Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.
Rafał Płatek
Cream Software
 
Odzyskiwanie danych z polskimi wersjami Recover My Files i Recover My Photos
URL: http://www.odzyskajpliki.pl oraz http://www.odzyskajfoto.pl

Odzyskiwanie plików, zdjęć, dysków, a nawet RAID - jak to prosto wykonać?

Wszyscy wiemy, że skasowane pliki, nawet te usunięte z kosza Windows, można odzyskać za pomocą specjalistycznych programów lub firm usługowych, specjalizujących się w odzyskiwaniu utraconych danych. Niestety koszt takiego oprogramowania jest często wysoki, a same usługi odzyskiwania danych potrafią być jeszcze droższe. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że można odzyskiwać również dane ze sformatowanego dysku lub nawet dysku, na którym został już zainstalowany na nowo Windows. Usunięta przypadkowo partycja, to również nie jest problem. Nawet dyski RAID ze zniszczoną strukturą logiczną podziału dysków mogą być przywracane do użycia i odzyskiwane. Nie mówiąc już o kartach pamięci czy napędach USB.

Wbrew pozorom odzyskiwanie plików czy nawet dysków, nie jest zadaniem tylko dla specjalistów lub wymagającym drogiego oprogramowania. Jeśli utraciłeś ważne pliki i chciałbyś je odzyskać, możesz spróbować bezpłatnej wersji testowej jednego z programów, które są od dzisiaj dostępne w polskiej wersji językowej. Są to popularne i skuteczne programy Recover My Files i Recover My Photos firmy GetData Ltd. Polska firma Cream Software we współpracy z GetData Ltd. przygotowała w pełni polskojęzyczne wersje tego oprogramowania i udostępnia je polskim użytkownikom do pobrania.

Wersja testowe tych programów są bezpłatne i w pełni funkcjonalne. Pozwalają na wyszukiwanie utraconych plików oraz odbudowę logicznej struktury dysków twardych i innych napędów. Pobierz wersję testową, przeskanuj swój dysk i sprawdź czy pliki, które utraciłeś mogą być odzyskane. Odnalezione pliki mogą być bowiem podglądane w programie, aby zweryfikować czy nadają się do odzyskania. Gdy stwierdzisz, że poszukiwane pliki mogą być odzyskane, wystarczy w sklepie Cream Software zamówić licencję i otrzymać kod aktywacyjny, aby umożliwić zapis odnalezionych plików i ich całkowite odzyskanie.

Recover My Files to program, który oferuje możliwość odzyskiwania wielu różnych typów plików oraz odzyskiwania dysków o uszkodzonej strukturze logicznej: skasowane partycje, sformatowane dyski, dyski po reinstalacji Windows czy ze zniszczoną strukturą RAID. Pobierz wersję testową i bezpłatnie sprawdź czy możesz odzyskać swoje dane.

Recover My Photos to z kolei tańsza wersja programu "Recover My Files", która jest bardziej wyspecjalizowana, gdyż odzyskuje dane multimedialne: zdjęcia, filmy, muzykę z dysków oraz kart pamięci aparatów cyfrowych. Pobierz wersję testową i bezpłatnie sprawdź czy możesz odzyskać swoje dane.

Recover My Files

Strona domowa:http://www.odzyskajpliki.pl
Download:http://www.creamsoft.com/download-rmf.html
Zamówienia:http://sklep.sprytne.pl/getdata.html
Koszt licencji:od 226 zł brutto

Program "Recover My Files" potrafi odzyskać pliki dowolnego typu, ale posiada dodatkowe specjalne wsparcie dla odzyskiwania dla ponad 200 typów plików w następujących kategoriach:

 • Odzyskiwanie email
 • Odzyskiwanie dokumentów
 • Odzyskiwanie archiwów (np. ZIP)
 • Odzyskiwanie zdjęć cyfrowych
 • Odzyskiwanie muzyki i filmów

Usunięcie plików rzadko oznacza faktyczne skasowanie ich zawartości. Nawet gdy informacja o pliku w systemie Windows jest zniszczona, "Recover My Files" potrafi skanować dane na bardzo niskim poziomie, aby "namierzyć" utracone pliki poprzez ich wewnętrzną strukturę. Pozwala to programowi odzyskiwać pliki, o których istnieniu inne programy do odzyskiwania danych w ogóle nie mają pojęcia!

Użytkownik z własnym kluczem licencyjnym ma prawo do bezterminowego użytkowania programu i bezpłatnych aktualizacji do nowych wersji w ramach głównego numeru wersji programu.

Recover My Photos

Strona domowa:http://www.odzyskajfoto.pl
Download:http://www.creamsoft.com/download-rmp.html
Zamówienia:http://sklep.sprytne.pl/getdata.html
Koszt licencji:od 129 zł brutto

Większość aparatów cyfrowych nie usuwa plików zdjęć z kart pamięci, gdy są one kasowane lub używana jest komenda formatowania. Jeśli Twoja karta pamięci jest uszkodzona i urządzenie wyświetla komunikat "Karta nie jest sformatowana. Czy chcesz sformatować teraz?" to odzyskanie zdjęć nadal jest możliwe. "Recover My Photos" przeszuka kartę pamięci na bardzo niskim poziomie i wyświetli usunięte zdjęcia, które można odzyskać.

"Recover My Photos" współpracuję z wieloma typami bezpośrednich połączeń z aparatami, dla których udostępniana jest litera dysku w komputerze. Jeśli Twój aparat nie jest wyświetlany w postaci nowej litery dysku, możesz użyć czytnika kart.

"Recover My Photos" jest szybki w działaniu i prosty w użyciu. Do korzystania z niego i odzyskiwania zdjęć nie są potrzebne żadne techniczne umiejętności. Umożliwia odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki z kart compact flash, smart media, secure digital i innych kart pamięci lub urządzeń przechowywania danych, np. dysku twardego.

Program działa na zasadzie WYSWIYG: co widzisz, to dostajesz. Każde utracone zdjęcie, które widzisz jako możliwe do odzyskania w bezpłatnej wersji testowej może być z łatwością odzyskane i zapisane w wybranym miejscu na Twoim komputerze, po nabyciu klucza aktywacyjnego. Klucz aktywacyjny udostępniany jest tuż po opłaceniu zamówienia. Należy pamiętać, aby odzyskiwane pliki zapisywać zawsze w innym miejscu niż nośnik lub dysk, z którego były odzyskiwane.

Licencje odpowiednie dla każdego

"Recover My Files" występuje w postaci trzech różnych licencji opisanych poniżej. "Recover My Photos" dostępny jest z licencjami Professional i Technician:

STANDARD: Ten typ licencji jest odpowiedni dla użytkowników domowych oraz firm, które chcą po prostu odzyskać swoje dane i wrócić do dalszego normalnego funkcjonowania. Program w tej wersji nadaje się do odzyskiwania plików z systemów plików wszystkich wersji Windows. Będzie również działał poprawnie z kartami pamięci aparatów i innymi urządzeniami przenośnymi. Klucz aktywacyjny może być użyty na dwóch komputerach, np. laptopie i komputerze stacjonarnym PC.

PROFESSIONAL: Ta wersja jest przeznaczona dla użytkowników, którzy oczekują dodatkowo zaawansowanych funkcji takich jaki możliwość odzyskiwania dysków RAID i HFS (Apple Mac) oraz pracy z obrazami systemu plików. Klucz aktywacyjny może być użyty na dwóch komputerach, np. laptopie i komputerze stacjonarnym PC.

TECHNICIAN: Licencja przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą świadczyć usługi odzyskiwania danych dla osób trzecich. Wersja ta zawiera wszystkie funkcje wersji Professional. Klucz aktywacyjny może być użyty na dwóch komputerach. Dodatkowo udostępniany jest sprzętowy klucz na USB. Klucz ten może być przenoszony z komputera na komputer, a kiedy jest umieszczony w komputerze, program jest aktywowany i można zapisywać pliki. Funkcja ta jest przydatna, gdy zachodzi potrzeba instalacji bez wprowadzania własnego klucza na komputerze klienta.

Dodatkowe informacje o programie oraz zamawianie licencji

Dodatkowe informacje o programach znaleźć można na ich stronach internetowych: www.odzyskajpliki.pl oraz www.odzyskajfoto.pl Z tych stron można pobrać bezpłatne wersje testowe, dzięki którym możliwe jest sprawdzenie i zobaczenie utraconych plików.

Ilustracje do wykorzystania w artykule:

Recover My Files:
http://www.odzyskajpliki.pl/images/rmf1.jpg
http://www.odzyskajpliki.pl/images/rmf_wizard.jpg
http://www.odzyskajpliki.pl/images/rmf_box.jpg
http://www.odzyskajpliki.pl/images/rmf_wizard_drive.png
http://www.odzyskajpliki.pl/images/rmf_wizard_files.png

Recover My Photos:
http://www.odzyskajfoto.pl/images/rmp1.jpg
http://www.odzyskajfoto.pl/images/rmp_box.jpg
http://www.downloadstudio.pl/images/ds_screen.png
http://www.downloadstudio.pl/images/dstudio_youtube.jpg
http://sprytne.pl/wp-content/uploads/2010/02/ds_addjob.png

Wymagania programów:

Recover My Files jest kompatybilny z Windows 98/ME/2000/2003/XP/Vista/Windows 7 i współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 i NTFS5, a w wersji Professional również z HFS, HFS+ (Mac), dyskami RAID oraz obrazami systemów plików.

Dane dystrybutora:
Cream Software
1000 lecia 24/53
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
(+48) 504 156 290

 
Nowe wersje programów Download Studio i Mezzmo
URL: http://www.downloadstudio.pl oraz http://www.mezzmo.pl

Conceiva Ltd. we współpracy z polską firmą Cream Software przygotowały i udostępniły polskim użytkownikom nowe wersje programu DownloadStudio - programu do przyspieszania pobierania plików oraz ściągania z YouTube czy MegaUpload oraz Mezzmo - serwera filmów i muzyki dla domowej sieci (np. TV, konsole, itd).

Nowe funkcje w Mezzmo to przede wszystkim obsługa nowych urządzeń DLNA oraz liczne poprawki działania programu. Zmiany w Download Studio są szersze i obejmują:

 • Nowy algorytm przyspieszania pobierania plików - szybszy o 30-50% niż dawniej. DownloadStudio został przetestowany porównawczo z innymi programami menedżerów pobierania i nadal jest on najszybszym programem podczas pobierania plików o rozmiarze 1MB, 10MB, 100MB i 4GB z sieci Internet.
 • Nowość! Pobieranie filmów w wysokiej jakości HD z Youtube, Metacafe i innych.
 • Nowość! Automatyczne funkcje wykonywane po pobraniu plików. Można łączyć dzielone pliki (np. .001, .002, itd.) czy automatycznie rozpakowywać skompresowane pliki.
 • Nowość! Automatyczna konwersja audio/video! Skonwertuj pobieranie pliki muzyczne lub filmy do wybranego formatu. Na przykład, po pobraniu z YouTube możesz skonwertować FLV z YouTube na MPEG-2, AVI, M4V lub WMV.
 • Nowość! Wsparcie dla serwera mediów DLNA Mezzmo - po pobraniu filmu może on być automatycznie dodany do biblioteki Mezzmo i odtwarzany w sieci domowej obsługiwanej przez Mezzmo.
 • Ulepszenie - Wsparcie dla najnowszych wersji przeglądarek - Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Safari i innych.

Nowe wersje DownloadStudio jak i Mezzmo dostępne są w polskiej wersji językowej i można pobrać je ze strony Cream Software:
Pobierz DownloadStudio
Pobierz Mezzmo

Dane dystrybutora:
Cream Software
1000 lecia 24/53
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
(+48) 504 156 290

 
Programy w naszej ofercie
Pajączek
Najpopularniejszy polski program do tworzenia stron WWW - Edytor HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript, RSS i wielu innych najnowszych technologii. Posiada wbudowany FTP, WebDAV, walidator składni dokumentów, tryb wysiwyg oraz niezwykle bogatą pomoc.
www.pajaczek.pl

SpamRebel
SpamRebel to program antyspamowy, dzięki któremu konieczność codziennego oglądania spamu w skrzynce email spada prawie całkowicie, bo o ponad 99%.
www.spamrebel.pl

Galernik NxG
Łatwe tworzenie i publikacja galerii zdjęć w Internecie. Polecamy wszystkim, którzy chcą zaprezentować swoje zdjęcia lub obrazy w formie internetowego albumu.
www.galernik.info

DownloadStudio
Program firmy Conceiva Ltd przyspieszający pobieranie plików z sieci, również całych stron WWW i kanałów RSS. Przyspiesza pobieranie nawet do 500%. Pobiera także z MegaUpload, YouTube, itp.
www.downloadstudio.pl

Mezzmo
Program firmy Conceiva Ltd. umożliwia oglądanie i słuchanie muzyki, filmów i zdjęć z komputera PC na domowym telewizorze, systemie kina domowego, konsoli do gier i innych komputerach w sieci domowej.
www.mezzmo.pl

Recover My Files
Program do odzyskiwania danych. Przywraca pliki usunięte z kosza, utracone po formatowaniu, awarii lub zawieszeniu, a także po ataku wirusa lub trojana oraz całe dyski i ich strukturę. Nie wymaga specjalnej wiedzy. Łatwy w obsłudze. http://www.odzyskajpliki.pl

Recover My Photos
Program do odzyskiwania zdjęć, filmów, muzyki. Tańsza wersja Recover My Files. Przywraca pliki usunięte z kosza, utracone po formatowaniu dysku karty pamięci. Nie wymaga specjalnej wiedzy. Łatwy w obsłudze. www.odzyskajfoto.pl

 
Zgoda na umieszczenie oprogramowania Cream Software na serwerach i płytach CD/DVD

Wszystkie programy dostępne w wersjach testowych na stronie naszego działu Download za wyjątkiem starszych, wycofanych już z obrotu wersji, mogą być umieszczone bez żadnych opłat na płytach CD/DVD lub w serwisach internetowych z oprogramowaniem. Zachęcamy i prosimy do skorzystania z tej propozycji. Większość naszych użytkowników pisze do nas, że zapoznało się po raz pierwszy z naszym oprogramowaniem dzięki ich publikacji w prasie lub w serwisach internetowych. Jednocześnie wskazują, że takie pisma, które dają możliwość testowania opisywanych programów są przez nich najbardziej cenione. Przede wszystkim jednak, ten rodzaj wsparcia ze strony polskich wydawnictw branżowych był dla mnie zawsze bardzo cenny i skutecznie pomagał mi w promocji moich programów. Dziękuję!

Jeszcze raz gorąco zachęcam do publikacji informacji prasowej oraz nowej wersji programu w Państwa piśmie lub serwisie online. Dziękuję.
Rafał Płatek
Cream Software
Dziękuję za uwagę :-) © 2010 Cream Software