Informacja prasowa Cream Software, 2010.09.03

Łatwe tworzenie galerii zdjęć w Internecie – Galernik NxG - nowa wersja

HomePage: www.galernik.info
Download: www.creamsoft.com/download-gal1.html
Licencja: shareware, cena od 72,- PLN brutto
Sklep: sklep.sprytne.pl/zamow-galernika.html
Język: Polski

Galernik to program do łatwego i szybkiego tworzenia galerii zdjęć w Internecie. W najnowszej wersji 1.5.0 znaleźć można ulepszenia dotyczące wyboru zdjęć do galerii m.in. bardziej przejrzysta prezentacja miniatur zdjęć na liście plików. Dodana została również funkcja automatycznego obrotu zdjęć na podstawie danych EXIF oraz dwa nowe, atrakcyjne szablony galerii. Dodatkowo liczne poprawki znalezionych niedociągnięć poprzednich wersji. www.galernik.info

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak umieścić setki swoich zdjęć w sieci, to Galernik jest dla Ciebie rozwiązaniem. Z jego pomocą w kilka chwil stworzysz i opublikujesz atrakcyjną galerię z wybranych przez siebie zdjęć.

Nie musisz wcześniej przygotowywać zdjęć do publikacji. Mogą to być zdjęcia dopiero zgrane z aparatu. Galernik automatycznie jest pomniejszy i utworzy elegancko wyglądającą galerię, którą następnie jednym kliknięciem możesz przesłać na swoją stronę.

Najważniejsze funkcje Galernika:


Minimalne wymagania systemowe programu:

Windows 98/me/xp/vista/7 lub nowszy
Przeglądarka stron www np. IE, Firefox
Wymagania sprzętowe: nośnik cd/dvd, dostęp do sieci Internet

Licencja na oprogramowanie z bezpłatnymi aktualizacjami do nowych wersji

Program dostępny jest z licencją bezterminową uprawniającą również do komercyjnego wykorzystania programu. Dodatkowo użytkownik może wybrać przez jaki okres czasu chciałby posiadać bezpłatny dostęp do kolejnych nowych wersji programu: przez 1 rok, 2 lata, 3 lata lub na zawsze. Wybierając tę ostatnią opcję, uzyskuje się dostęp do wszystkich przyszłych nowych wersji programu bez ograniczeń czasowych.

Wersja testowa programu, dostępna pod adresem www.creamsoft.com/download-gal1.html jest w pełni funkcjonalna i pozwala na 40 uruchomień. Do niektórych wyjściowych zdjęć dodaje znak wodny. Limit uruchomień oraz znak wodny nie jest dodawany w pełnej wersji programu po otrzymaniu klucza licencyjnego.

HomePage: www.galernik.info
Download: www.creamsoft.com/download-gal1.html
Licencja: shareware, cena od 72,- PLN brutto
Sklep: sklep.sprytne.pl/zamow-galernika.html
Język: Polski

Dane producenta:
Cream Software
ul. Dąbrowskiego 58 d
32-400 Myślenice
WWW: sklep.sprytne.pl/zamow-galernika.html
email: sklep@sprytne.pl
(+48) 504 156 290