informacja prasowa Cream Software
2010.12.13
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Sz.P. %First_Name%,
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!


Premierę nowej wersji miało właśnie oprogramowanie Pajączek 5 NxG, służące do tworzenia stron i serwisów internetowych w HTML, PHP, CSS i JavaScript. Najważniejszą funkcją udostępnioną w nowej wersji jest pełna obsługa biblioteki zen-coding. Niewiele jest na świecie programów wspierających w tak dokładny sposób wszystkie funkcje tej biblioteki, która ułatwia życie autorom kodu HTML i CSS.

» Informacje o wsparciu Zen-Coding w Pajączku
» Strona domowa programu Pajączek
» Download - wersja Professional
» Download - wersja Standard

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt (via e-mail)

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software

DownloadStudio i Mezzmo - nowe wersje
Mezzmo - w pełni zgodny z DLNA 1.5 serwer multimediów dla sieci domowej oraz znacznie przyspieszający i ułatwiający pobieranie plików z Internetu DownloadStudio doczekały się nowych wersji. Zapraszamy do ich pobrania i sprawdzenia, a w artykule lista zmian w tych wersjach.
[ czytaj dalszy ciąg ]
 
Inne ciekawe programy: konwersja filmów video i odzyskiwanie danych
We współpracy z producentami, przygotowaliśmy dla polskich użytkowników świetne programy do konwersji video między wszystkimi najważniejszymi formatami video (Video Converter) oraz programy do odzyskiwania danych, zdjęć, dysków po formatowaniu, reinstalacji, również dysków RAID (Recover My Files i Recover My Photos). Zapraszamy do sprawdzenia tych programów - nie posiadają one ograniczenia w postaci limitu uruchomień.
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.