informacja prasowa Cream Software
2011.01.02
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!

W dniu dzisiejszym prezentujemy polskim użytkownikom nowy program na polskim rynku oprogramowania do edycji video: AVS Video Editor - najkorzystniejszy cenowo program do nieliniowej edycji i obróbki filmów video. Z jego pomocą można dokonać obróbki swoich filmów, tworzyć filmy i profesjonalne prezentacje, a także płyty DVD/Blu-Ray z wielopoziomowymi menu. AVS Video Editor pozwala również na zgrywanie materiału video z kamer video VHS, DV, HD, kamer internetowych i tunerów TV oraz bezpośrednio z ekranu komputera, umożliwiając tworzenie filmów instruktażowych, a także przygotowanie filmów dla różnorodnych urządzeń i serwisów sieciowych (youtube, facebook, itp.).

o Strona domowa programu AVS Video Editor - http://edytor.videosoft.pl
o Download wersji testowej 150 MB

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software

Video Converter - nowa wersja 7.1.2.480
AVS Video Converter to drugi z programów związanych z obróbką video, dostępny w naszej ofercie, który właśnie został udostępniony w nowej wersji. AVS Video Converter jest przyjazny i łatwy w obsłudze program do konwersji między wszystkimi najważniejszymi formatami video, np. AVI na DVD, HD na MP4 i wiele innych, a także na formaty dla różnych urządzeń przenośnych (iPad, iPhone, PSP, PS3, Xbox, telefony) czy serwisy WWW (YouTube, FaceBook).
[ czytaj dalszy ciąg ]
 
Odzyskiwanie danych - nowe wersje Recover My Files i Recover My Photos
Wraz z nowym rokiem również programy Recover My FilesRecover My Photos do odzyskiwania danych, zdjęć, dysków po formatowaniu, reinstalacji, a także dysków RAID otrzymały nowe wersje. Zapraszamy do sprawdzenia tych programów - nie posiadają one ograniczenia w postaci limitu uruchomień.
 
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.