informacja prasowa Cream Software
2011.07.25
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!

W dniu dzisiejszym prezentujemy polskim użytkownikom nowy program na polskim rynku oprogramowania do obróbki zdjęć: AVS Image Converter - program do wygodnej i szybkiej, hurtowej konwersji obrazów i zdjęć między formatami JPG, PDF, RAW, TIFF, GIF, PNG, itp. Oprócz funkcji związanych z konwersją zdjęć i obrazów, program pozwala również na automatyczną zmianę rozmiaru zdjęć, dopasowując je do formatów drukowania, przygotowywanie zdjęć do publikacji w postaci pokazu slajdów, nakładanie efektów specjalnych na zdjęcia, np. efekt starej fotografii, zdjęcia czarno-białego i innych, dodawanie znaku wodnego do zdjęć.

o Strona domowa programu AVS Image Converter - http://konwerter.fotosoftware.pl
o Download wersji testowej 23 MB

Dodatkowe programy dostępne bezpłatnie wraz z pełną wersją Image Converter:
http://www.videosoft.pl
http://www.audioso.pl

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software

Nowe wersje programów do obróbki multimediów
Niedawno ukazała się duża aktualizacja najważniejszych programów do obróbki multimediów firmy AVS4You, które przygotowaliśmy w wersji polskojęzycznej i które można pobrać i zamówić w naszym serwisie. Zaktualizowane zostały programy Video Converter, Video Editor, Audio Converter oraz Audio Editor. Wszystkie programy mogą być bezpłatne pobrane z naszego serwisu w wersjach testowych. Użytkownicy posiadający licencję na jeden z programów, mogą bezpłatnie używać wszystkich pozostałych. Aktualizacje do nowych wersji są bezpłatne w ramach posiadanej licencji (1 rok lub na zawsze).

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.