informacja prasowa Cream Software
2011.08.12
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!

W tej informacji prasowej chcemy przekazać informację o nowej wersji naszego flagowego programu do tworzenia stron internetowych w HTML, PHP, językach skryptowych, czyli wszystkim dobrze znanego Pajączka. Pajączek w wersji Professional spełnia większość potrzeb współczesnego webmastera. Zawiera też kilkadziesiąt szablonów dla początkujących oraz narzędzia usprawniające tworzenie rozbudowanych projektów internetowych przez bardziej zaawansowanych użytkowników. Liczne ułatwienia, pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami tworzonymi w PHP, JavaScript, VBScript, ASP, a także na ich publikację przez FTP, czynią program przydatnym narzędziem każdego projektanta stron.

o Strona domowa programu: www.pajaczek.pl
o Download wersji Professional testowej - 31 MB
o Download wersji Standard testowej - 16 MB

Licencja: shareware, cena od 75,- PLN brutto
Zamówienia: http://sklep.sprytne.pl/
Język: Polski

Dane producenta:
Cream Software
ul. Dąbrowskiego 58 d
32-400 Myślenice
WWW: http://sklep.sprytne.pl/
telefon: (+48) 504 156 290

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt via e-mail

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze download lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się poniżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.