informacja prasowa Cream Software
2012.04.19
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!

W tej informacji prasowej chcemy przekazać informację o nowej wersji Pajączka 5.9.7, w której położony został nacisk na poprawienie stabilności programu na różnych systemach rodziny Windows w związku z nową wersją Internet Explorer. Dodatkowo dużo starań zostało włożonych w przyspieszenie działania programu. Wygląd programu zaczął być równiez stopniowo odświeżany, co można już zaobserwować w kilkudziesięciu oknach o nowym, atrakcyjnym wyglądzie. Wprowadzone zmiany ułatwiają pracę i czynią ją szybszą, wydajniejszą i przyjemniejszą.

o Strona domowa programu: www.pajaczek.pl
o Lista zmian w najnowszej wersji 5.9.7
o Download wersji Professional testowej - 33 MB
o Download wersji Standard testowej - 25 MB

Licencja: shareware, cena od 95,- PLN brutto
Zamówienia: http://www.pajaczek.pl
Język: Polski

Dane producenta:
Cream Software
ul. Dąbrowskiego 58 d
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
telefon: (+48) 504 156 290

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt via e-mail

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze download lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się powyżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.