informacja prasowa Cream Software
2012.05.18
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
%First_Name% %Last_Name%,
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!


W tej informacji prasowej chcemy przekazać informację o premierze nowej wersji programu Mezzmo 2.6.1.0 - funkcjonalnego i łatwego w obsłudze programu, łączącego funkcję organizera plików multimedialnych z serwerem DLNA. Program Mezzmo pozwala zarządzać zbiorami plików multimedialnych, a także ich przesyłania strumieniowego oraz odtwarzania na wszystkich urządzeniach obsługujących DNLA w domowej sieci lokalnej.

o Strona domowa programu: www.mezzmo.pl
o Download wersji testowej - 35 MB

Licencja: shareware, cena 119,- PLN brutto
Zamówienia: http://www.mezzmo.pl
Język: Polski

Producent: Conceiva Pty. Ltd.
Dystrybutor:
Cream Software
ul. Dąbrowskiego 58 d
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
telefon: (+48) 504 156 290

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt via e-mail (sklep@sprytne.pl)

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze download lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się powyżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.