informacja prasowa Cream Software
2012.07.17
cream.software
w w w . c r e a m s o f t . c o m
%First_Name% %Last_Name%,
Zapraszam do przejrzenia informacji prasowej Cream Software!


W tej informacji prasowej chcemy przekazać informację o nowej wersji Pajączka 5.9.8, w której wprowadzone zostało blisko 100 zmian i poprawek. Poprawiono mechanizmy publikowania FTP, wprowadzając funkcję bezpiecznego zapisu dokumentów edytowanych z serwera. Ulepszone zostały wewnętrzne mechanizmy edycyjne, jak i te widoczne np. zarządzanie otwartymi dokumentami, publikowanie poprzez drag&drop zakładek. Do programu dodane zostało także nowe narzędzie generatora tekstów "Lorem Ipsum" oraz nowy kurs HTML! W Pajączku 5.9.8 zmianie uległ także interfejs 90% okien programu.

o Strona domowa programu: www.pajaczek.pl
o Lista zmian w najnowszej wersji 5.9.8
o Download wersji Professional testowej - 34 MB
o Download wersji Standard testowej - 16 MB

Licencja: shareware, cena od 95,- PLN brutto
Zamówienia: http://www.pajaczek.pl
Język: Polski

Dane producenta:
Cream Software
ul. Dąbrowskiego 58 d
32-400 Myślenice
WWW: http://www.creamsoft.com
telefon: (+48) 504 156 290

Pełna treść informacji prasowej oraz logo i zrzuty ekranu można znaleźć w załączniku.

W przypadku pytań proszę o kontakt via e-mail.

Zachęcam również do zamieszczenia opisywanego tutaj oprogramowania na Państwa serwerze download lub na płycie CD/DVD, jeśli jest dostępna. Odnośniki pozwalające na ściągnięcie programów znajdują się powyżej. Możliwość udostępnienia wersji testowej oprogramowania w Państwa piśmie i serwisie online jest zupełnie darmowa i nie wymaga żadnych dodatkowych pozwoleń.
Serdecznie pozdrawiam,
Rafał Płatek - Cream Software
 
Informacje
Zachęcamy do odbioru naszego kanału RSS, aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej firmie lub do śledzenia naszych działań poprzez stronę na FaceBook.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji prasowych w przyszłości, bardzo proszę o taką informację lub wskazanie osoby w Państwa wydawnictwie, gdzie takie informacje moglibyśmy w przyszłości kierować.