Navigation:  »No topics above this level«

Instalowanie Recover My Files

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Recover My Files - Program do odzyskiwania danych | Polski V4

___________________________________________________

Instalowanie Recover My Files

ex_redUWAGA! WAŻNE!

Jeśli przydarzyła Ci się utrata danych, powinieneś, jeśli to możliwe uniknąć za wszelką cenę, zapisu nowych danych na dysku, na którym znajdowały się utracone dane. Kiedy nowe dane są zapisywane na dysku, mogą one nadpisać informacje o utraconych plikach i może się okazać, że ich odzyskanie nie będzie możliwe.

Proszę unikać instalacji nowych programów, zapisywania plików lub przenoszenia zdjęć z aparatu lub karty pamięci, dopóki nie podjęta została próba odzyskania danych.

 

Minimalne wymagania systemowe

Recover My Files posiada następujące minimalne wymagania:

Instalacja i uruchomienie wymaga Uprawnień administratora. Wymagane są one do uzyskania odpowiedniego poziomu dostępu do dysku.
Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP, 2003, Vista, 7
10 megabajtów wolnej przestrzeni na dysku
128 megabajtów pamięci RAM
Pliki mogą być zapisywane tylko na dodatkowy dysk lub bezpośrednio na płyty CD lub DVD. Nie mogą być zapisywane na dysk, z którego są odzyskiwane.. Można to wykonać poprzez zapis na innej partycji, innym dysku, dysku USB, dysku sieciowym, na serwerze, zapisywalnym CD lub DVD, itp.

Pobieranie programu - Instalacja

Recover My Files może być pobrany z Internetu ze strony www.creamsoft.com/odzyskiwanie-danych/recover-my-files/. Po pobraniu proszę uruchomić program i kontynuować wg wskazówek instalatora.

Aktywacja programu

Należy wprowadzić klucz aktywacyjny, aby możliwy był zapis odzyskanych plików. Więcej informacji aktywacji.

Aktualizacja do najnowszej wersji Recover My Files

Jeśli chcesz wykonać aktualizację, do najnowszej wersji programu, nie ma potrzeby odinstalowywać program. Po prostu pobierz nową wersję z adresu www.creamsoft.com/odzyskiwanie-danych/recover-my-files/ lub uruchom program i kliknij przycisk "Aktualizuj" w głównym oknie programu. :

Aktualizacje w ramach wersji 4 Recover My Files version 4 są bezpłatne aż do czasu ukazania się wersji 5.

W momencie premiery wersji 5 będzie możliwy zakup nowej wersji z odpowiednim rabatem dla osób, które posiadają wykupioną licencję na wersję 4.

Deinstalacja

Aby odinstalować Recover My Files, proszę przejść do menu Start Windows w wybrać polecenie "Odinstaluj" z menu programu Recover My Files.

 

--------------------------------------------------------------------------------

© Copyright GetData 2009

Data Recovery Software | www.creamsoft.com/odzyskiwanie-danych/recover-my-files/