Navigation:  Zapisywanie >

Zapisywanie odzyskanych plików

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Recover My Files - Program do odzyskiwania danych | Polski V4

___________________________________________________

Zapisywanie

Zapisywanie odzyskanych plików

Ten dokument dotyczy funkcji zapisywania odzyskanych plików na wybranych nośnikach. Aby dowiedzieć się jak zapisywać same tylko wyniki wyszukiwania, które można później wczytać ponownie do programu, kliknij tutaj).

Aktywacja programu

"Recover My Files" musi być aktywowany, aby można było zapisywać odzyskane pliki na dysku. Klucz aktywacyjny może być zakupiony w naszym sklepie. Aby wprowadzić klucz aktywacji kliknij menu Pomoc, a następnie polecenie Aktywacja Produktu.

Informacja: Aby zapisywać pliki z funkcji odzyskiwania RAID, konieczny jest zakup wersji Professional lub Technician. Więcej informacji o wersjach i zakupie licencji.

Zapisywanie plików

Pliki do zapisu na liście odnalezionych plików wybiera się poprzez zaznaczenie za pomocą przełącznika znajdującego się obok nazwy pliku. Aby wybrać wiele plików, należy przytrzymać klawisz CTRL podczas zaznaczania plików myszką. Można też zaznaczać grupy plików poprzez przytrzymanie klawisza SHIFT przy zaznaczaniu plików myszką.

Po wybraniu odszukanych plików, które chcesz zapisać, kliknij przycisk ZAPISZ PLIKI. Odzyskane pliki koniecznie należy zapisywać na innym dysku niż dysk, z którego odzyskujemy pliki, gdyż w innym wypadku można nadpisać informacje o nich i bezpowrotnie je utracić. "Recover My Files" oferuje również możliwość zapisu odzyskanych plików na płytach CD/DVD. Opcje zapisu (w tym na CD/DVD) dostępne są w menu przypisanym do przycisku ZAPISZ PLIKI lub w głównym menu ODZYSKAJ.

 

--------------------------------------------------------------------------------

© Copyright GetData 2009

Data Recovery Software | www.creamsoft.com/odzyskiwanie-danych/recover-my-files/