Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Aktualizacja forum

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Aktualizacja forum

Postprzez platekr » 14 listopada 2004, o 00:53

Witam,

Przed chwilą zaktualizowane zostało oprogramowanie forum do najnowszej dostępnej wersji. Niektórzy mogli odczuć chwilowe problemy z dostępem do forum. Już jest ok. Gdyby jednak coś było nie tak, proszę o informację w tym wątku. Dziękuję.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez blackcat » 14 listopada 2004, o 01:05

Czemu nie ma już "Szybkiej odpowiedzi" ?

Aha i przy pisaniu odpowiedzi w "podglądzie tematu" na dole ładuje całą witrynę :shock:

No i na koniec: przyuważyłem opcję Kolory. Fajna paleta, tylko czemu u mnie (Mozilla Firefox 1.0) wyświetla się jeden kolor pod drugim i strona się znacznie rozciąga?
blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

Postprzez januzi » 14 listopada 2004, o 01:33

dalo sie zauwazyc :) fajnie sie bledami sypalo :)
pod ff 1.0 dwa dolne guziki w szybkiej prawie ze nachodza na gorne
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Postprzez platekr » 14 listopada 2004, o 02:22

Lepszew wrogiem dobrego... jak to w życiu bywa. Ale poprawiłem to co zgłaszaliście. Jakby coś, to reszta jutro.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron