Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

emulator modemu czy coś ....??

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

emulator modemu czy coś ....??

Postprzez inqbator » 5 lipca 2005, o 17:00

Witam!
No sprawe mam chyba troche śmieszną i nie wiem takze czy trafiona jesli chodzi o tematyke tego forum ale, w skrócie:

Szukam możliwości (najprawdopodobniej programu) który spowolnił by moje łącze internetowe (t1) i symulował np połączenie modemowe o predkości 3,5 kb/s...

Może teraz wyjaśnie do czegop mi to własciwie potrzebne - bo sam bym sie uśmiał jak by mi ktoś wyjechał z textem że ma zbyt szybkie łącze i chce ograniczyć jego predkość...

Powód 1:
Buduje stronki WWW i chce zobaczyc jak długo się wczytują z serwera u modemowców i w jaki sposób...
Powód 2:
Jak ( do cholerci) mam sprawdzic czy zrobiony przeze mnie preloader we fleshu działa prawidłowo skoro wszystko mi sie ładuje w mgnieniu oka i nawet on mi nie mignie!! ??

Jezeli ktoś ma jakiś pomysł albo namiar na programik to prosze o cynk

Z góry dzięki

Qba
inqbator
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 września 2004, o 00:24

Postprzez DEXTER:) » 5 lipca 2005, o 17:22

Pajączek potrafi obliczyć przewidywany czas ładowania dokumentu. Edycja -> Informacje o dokumencie -> Informacje o dokumencie -> Transfer.

Jeśli budujesz stronę na tabelkach, to owa zawsze będzie ładować się śmiesznie :wink: To jedna z większych wad <table>, których jest o wiele więcej :idea: Z resztą jakby się okazało że strona fruwa po ekranie to co zrobisz :?: XHTML’ik się kłania :wink:


Sterować dostępem do łącza można z poziomu niektórych FireWall'i - nie wiem których :wink: - ustawiasz sobie wtedy odpowiednią szybkość dla portu 80 (http).

EDIT:/ Jeszcze jedno. Po załadowaniu strony przeglądarka trzyma ją w cache, więc sposób ładowania możesz zobaczyć tylko raz, albo zamknij proces przeglądarki i odpal ją od nowa.
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron