Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.
Odpowiedz

nauka php, mysql, java script, html, flash itp

4 maja 2005, o 18:42

4 maja 2005, o 19:03

Ja osobieście jak szukałem to nic nie znalazłem, ale może do tego czasu już coś powstało. W każdym razie na pewno nie powstanie strona tak dobra jak jakaś książka z nauką języka. Jeżeli chcesz się szybko i prawidłowo nauczyć PHP lub czegokolwiek to jednak zainwestuj w książkę, opłaci się. Ale może ktoś inny ma jakąś stronę z nauką PHP ja jednak będę zawsze polecał książki.
Jak narazie mogę polecić kurs html'a, z tąd czerpałem pierwsze tagi (później zaczyna nie wystarczać i trzeba... kupić książkę :) )
http://webmaster.helion.pl.

4 maja 2005, o 23:47

Emil0076 znowu coś ci się pomieszało... na googlach znajdziesz wszystko czego potrzbujesz.. wystarczy tylko poszukać.. książki się przydają, nie ukrywam, ale więcej porad i tricków znajdziesz w Internecie.. nie mówiąc o najlepszej metodzie: prób i błędów.. sprawdza się zawsze..

@ rafix najlepsze źródło informacji: google, fora tematyczne (flashzone | php.pl ) oraz najważniejsze - źródła (W3C | php.net | xml.com) itd itp..

5 maja 2005, o 06:48

Może i masz rację... ja nic nie znalazłem a jak już to naukowe wytłumaczenie różnych elementów z php, ale nie było tam żadnego dobrego kursu, no znalazłem ale w engliszu.
Może faktycznie necie są triki ale nie ma nauki od podstaw dla laików... jeżeli coś takiego znajdiesz to proszę daj linka.

5 maja 2005, o 11:44

Winson_Wolf zwracam Ci honor. Wczoraj przegrzebałem neta i znalazłem coś dla początkujących (http://www.enter.pl/webmaster/kursphp/), ale i tak nie ma tam zawartych informacji na temat tworzenia stron w danym kierunku (np. sklepów internetowych), lecz fakt faktem kurs jest :wink:
Odpowiedz