Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

nauka php, mysql, java script, html, flash itp

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

nauka php, mysql, java script, html, flash itp

Postprzez rafix » 4 maja 2005, o 18:42

rafix
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2005, o 18:37

Postprzez Emil0076 » 4 maja 2005, o 19:03

Ja osobieście jak szukałem to nic nie znalazłem, ale może do tego czasu już coś powstało. W każdym razie na pewno nie powstanie strona tak dobra jak jakaś książka z nauką języka. Jeżeli chcesz się szybko i prawidłowo nauczyć PHP lub czegokolwiek to jednak zainwestuj w książkę, opłaci się. Ale może ktoś inny ma jakąś stronę z nauką PHP ja jednak będę zawsze polecał książki.
Jak narazie mogę polecić kurs html'a, z tąd czerpałem pierwsze tagi (później zaczyna nie wystarczać i trzeba... kupić książkę :) )
http://webmaster.helion.pl.
Emil0076
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 148
Dołączył(a): 12 grudnia 2004, o 16:26

Postprzez Winston_Wolf » 4 maja 2005, o 23:47

Emil0076 znowu coś ci się pomieszało... na googlach znajdziesz wszystko czego potrzbujesz.. wystarczy tylko poszukać.. książki się przydają, nie ukrywam, ale więcej porad i tricków znajdziesz w Internecie.. nie mówiąc o najlepszej metodzie: prób i błędów.. sprawdza się zawsze..

@ rafix najlepsze źródło informacji: google, fora tematyczne (flashzone | php.pl ) oraz najważniejsze - źródła (W3C | php.net | xml.com) itd itp..
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez Emil0076 » 5 maja 2005, o 06:48

Może i masz rację... ja nic nie znalazłem a jak już to naukowe wytłumaczenie różnych elementów z php, ale nie było tam żadnego dobrego kursu, no znalazłem ale w engliszu.
Może faktycznie necie są triki ale nie ma nauki od podstaw dla laików... jeżeli coś takiego znajdiesz to proszę daj linka.
Emil0076
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 148
Dołączył(a): 12 grudnia 2004, o 16:26

Postprzez Emil0076 » 5 maja 2005, o 11:44

Winson_Wolf zwracam Ci honor. Wczoraj przegrzebałem neta i znalazłem coś dla początkujących (http://www.enter.pl/webmaster/kursphp/), ale i tak nie ma tam zawartych informacji na temat tworzenia stron w danym kierunku (np. sklepów internetowych), lecz fakt faktem kurs jest :wink:
Emil0076
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 148
Dołączył(a): 12 grudnia 2004, o 16:26


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron