Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

Nowe logo IE

14 sierpnia 2005, o 23:09

http://blogs.msdn.com/ie/default.aspx
Niewiele zmienia się logo, niewiele zmienia się program.

Nowe logo IE

15 sierpnia 2005, o 00:11

Bardzo ładne logo, wcześniejsze też mi się podobało, ale to jest jeszcze lepsze.

Nowe logo IE

15 sierpnia 2005, o 10:48

Ładne, ale to nie zmienia faktu, że nadal będzie niczym intruz zaśmiecać mi pulpit. Piąta ikonka IE i co z tego :?: Tylko bałagan.

PS. I tak najładniejsze loga projektuje Mozilla. Firefox i Thunderbird dopiero są piękne :) www.mozillapl.org

Nowe logo IE

15 sierpnia 2005, o 11:21

no, ikonka zmieniona, koniec zmian w programie i plikach pokrewnych na najblizsze 5 lat

Nowe logo IE

15 sierpnia 2005, o 11:27

@januzi: nie przesadzaj :idea: Przecież jeszcze zerżnęli od nowoczesnych przeglądarek elementy interfejsu: panele itp. :lol: Pracują nad tym czymsik już chyba ponad pół roku by zaimplementować panele :lol:

My się dziwimy, że nie zamontowali CSS 2.0. W takim tempie, nawet jakby chcieli, to zanim by tego dokonali pojawią się dwie nowe wersje CSS-a :lol:

/EDIT/
Ale żem wybrał przykład z tymi panelami :wink: Pamiętacie aferę, jak przedstawiciel (very)Micro softu wyszedł i walnął, że paneli w IE7 nie będzie, bo z ich rozeznania wynika, że użytkownicy wolą przeglądać w oknach :idea: (to był chyba luty).

Taki koncern, takie pieniądze i specjaliści, a taki burdel :roll: Ciekawe kiedy w końcu pękną, i Gates wyśle chłopców na kurs XUL'a :lol: A jak do tego nie dojdzie, to życzę Gatesowi, żeby jego duma go wzieła i zeżarła :P
Odpowiedz