Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Nowe logo IE

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Nowe logo IE

Postprzez rafalzaq » 14 sierpnia 2005, o 23:09

http://blogs.msdn.com/ie/default.aspx
Niewiele zmienia się logo, niewiele zmienia się program.
rafalzaq
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 kwietnia 2005, o 18:21

Nowe logo IE

Postprzez Tyhagara » 15 sierpnia 2005, o 00:11

Bardzo ładne logo, wcześniejsze też mi się podobało, ale to jest jeszcze lepsze.
Tyhagara
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 347
Dołączył(a): 1 września 2004, o 23:09

Nowe logo IE

Postprzez DEXTER:) » 15 sierpnia 2005, o 10:48

Ładne, ale to nie zmienia faktu, że nadal będzie niczym intruz zaśmiecać mi pulpit. Piąta ikonka IE i co z tego :?: Tylko bałagan.

PS. I tak najładniejsze loga projektuje Mozilla. Firefox i Thunderbird dopiero są piękne :) www.mozillapl.org
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Nowe logo IE

Postprzez januzi » 15 sierpnia 2005, o 11:21

no, ikonka zmieniona, koniec zmian w programie i plikach pokrewnych na najblizsze 5 lat
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53

Nowe logo IE

Postprzez DEXTER:) » 15 sierpnia 2005, o 11:27

@januzi: nie przesadzaj :idea: Przecież jeszcze zerżnęli od nowoczesnych przeglądarek elementy interfejsu: panele itp. :lol: Pracują nad tym czymsik już chyba ponad pół roku by zaimplementować panele :lol:

My się dziwimy, że nie zamontowali CSS 2.0. W takim tempie, nawet jakby chcieli, to zanim by tego dokonali pojawią się dwie nowe wersje CSS-a :lol:

/EDIT/
Ale żem wybrał przykład z tymi panelami :wink: Pamiętacie aferę, jak przedstawiciel (very)Micro softu wyszedł i walnął, że paneli w IE7 nie będzie, bo z ich rozeznania wynika, że użytkownicy wolą przeglądać w oknach :idea: (to był chyba luty).

Taki koncern, takie pieniądze i specjaliści, a taki burdel :roll: Ciekawe kiedy w końcu pękną, i Gates wyśle chłopców na kurs XUL'a :lol: A jak do tego nie dojdzie, to życzę Gatesowi, żeby jego duma go wzieła i zeżarła :P
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27


Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron