Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Nowy dokument - Szybki start

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Nowy dokument - Szybki start

Postprzez jggrzes » 27 lutego 2007, o 14:42

Witam Wszystkich

Wybieram >Plik>Nowy dokument>Szybki start. Otwiera mi się okno, klikam to co mnie interesuje. CTRL+s zapisuje np: (zielona kropa) a.html. Dokument mam na zakładce w Pajączku o nazwie a.html. Otwieram nowy dokument, robie to ze skrótu SHIFT+CTRL+Q wyskakuje okno te same ustawienia ustawienia ok i zamiast obob dokumentu a.html (zakładki) powinienem zobaczyć czerwoną kropkę z napisem bez_nazwy to Pajączek w miejsce dokumentu a.html tworzy nowy kasując zawartość wcześniejszą.

Nie mogę sobie z tym poradzić. Robiłem tak setki razy.

Grzegorz
jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez jggrzes » 28 lutego 2007, o 09:03

Witam

Miałem pracę do zrobienia. Bardzo denerwoawała mnie usterka. Szukałem, zmieniałem ustawienia i nic. Skończyłem pracę. Rano postanowiłem, że jeśli nie znajdę sam rozwiązania lub na forum odinstaluje usunę z rejestru co się da i zainstaluje jeszcze raz. Tak zrobiłem. Jak na razie działa. Dziwne zachowanie i bardzo dokuczliwe.
Pozdrawiam
Grzegorz
jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez jggrzes » 13 maja 2007, o 00:13

jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04

Postprzez biesior » 17 maja 2007, o 20:48

NIE znam odpowiedzi na Twoje pytanie, za to inna porada:

w lewym panelu w sekcji makrokody ustaw sobie jeden z szablonów nowych dokumentów jako domyślny, potem wywołuj go za pomocą skrótu CTRL+SHIFT+N - program automatycznie poprosi Cię o zapisanie nowego dokumentu pod unikalną nazwą tworząc jednocześnie wybrany szablon dokumentu.
biesior
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 października 2002, o 00:46

Postprzez jggrzes » 17 maja 2007, o 21:35

jggrzes
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 65
Dołączył(a): 15 stycznia 2003, o 12:04


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron