Switch to full style
Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.
Odpowiedz

Odzyskiwanie kodów aktywacyjnych

27 sierpnia 2010, o 03:52

Witam,

Nie znalazłem takiej opcji, ale bardzo by się przydała możliwość odzyskiwania kodów aktywacyjnych on-line.

Zaliczyłem wczoraj crash kompa i postawiłem właśnie nowy. Odzyskałem sobie kody aktywacyjne do programów kupionych w sieci poprzez konta usera, wchodzę na stronę creamsofta i zonk. Po odzyskaniu ID klienta i hasła okazuje się, że w panelu mam tylko informacje o tym, że kupiłem licencję. To akurat wiem, że kupiłem licencję pająka. Normalnie to bym zadzwonił do sklepu, albo wysłał maila i odzyskał kody w ten sposób. Ale okazuje się, że akurat teraz firma ma miesięczne wakacje. Czyli przez miesiąc mam funkcjonować bez możliwości odzyskania kodów? Nie wygląda to pro.

Może nie znalazłem i jest możliwość odzyskania kodów. Jeśli tak, to proszę o pokierowanie.

Odzyskiwanie kodów aktywacyjnych

27 sierpnia 2010, o 12:09

Przede wszystkim we własnym interesie jest zachowanie licencji, kodów odblokowujących oraz dowodu zakupu, jako potwierdzenie legalności posiadanego oprogramowania i na wypadek podobnych sytuacji. Kody można również odzyskać pisząc do nas email. Pan nie napisał żadnego email, a tylko nagrał się na sekretarce. Nie wiem czy aktywny jest Pański email z zamówienia sprzed 5 lat, ale wysłałem tam duplikat kodów.

Jeśli chodzi o odzyskiwanie kodów, to prawdopodobnie wprowadzona zostanie taka usługa do naszego sklepu online.

Odzyskiwanie kodów aktywacyjnych

27 sierpnia 2010, o 13:27

Dziękuję, kody doszły :)
Odpowiedz