Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.
Odpowiedz

pająk-mozilla

14 listopada 2004, o 10:26

mam nową mozille i mam na swojej testowej stronie wstawiony script"pomógł pajączek". IE go wyświetla a mozille nie?strona zrobiona w pająku5 :?

pająk-mozilla

14 listopada 2004, o 14:04

Możesz podać odnośnik do witryny na której ten problem występuje? Wtedy może ktoś pomoże.

pająk-mozilla

14 listopada 2004, o 20:23

Być może to obrazek we Flashu. Jeśli nie działa, to trzeba zainstalować plugin do obsługi Flash w Mozilla. Powinna o to grzecznie poprosić.

pająk-mozilla

15 listopada 2004, o 18:15

Mozilla nie poprosiła bo mam zainstalowanego flash'a. Inny skrypt ...javascriptsourse.com.... działa w Mozilli i w IE. Mam też inny problem z makrokodem "Poleć tę stronę" z pająka. Wywołuję go z ramki a problem: nie ma polskich liter w poczcie wysyłanej a adres podaje ramki a nie głównej strony, jak to zmienić? początkujący! :| http://www.suwalki.csk.pl/~wiesiekp/index.html

pająk-mozilla

15 listopada 2004, o 18:51

może dodam jeszcze jako ciekawostkę?! - stronę Pająka Cream Software mozilla wyświetla dobrze. Może jest coś z moim komputerem - oprogramowaniem? :wink:

pająk-mozilla

15 listopada 2004, o 21:36

Odpowiedz