Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

pająk-mozilla

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

pająk-mozilla

Postprzez BigLaach » 14 listopada 2004, o 10:26

mam nową mozille i mam na swojej testowej stronie wstawiony script"pomógł pajączek". IE go wyświetla a mozille nie?strona zrobiona w pająku5 :?
BigLaach
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 54
Dołączył(a): 22 września 2004, o 22:05

pająk-mozilla

Postprzez blackcat » 14 listopada 2004, o 14:04

Możesz podać odnośnik do witryny na której ten problem występuje? Wtedy może ktoś pomoże.
blackcat
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 158
Dołączył(a): 25 października 2002, o 16:25

pająk-mozilla

Postprzez platekr » 14 listopada 2004, o 20:23

Być może to obrazek we Flashu. Jeśli nie działa, to trzeba zainstalować plugin do obsługi Flash w Mozilla. Powinna o to grzecznie poprosić.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

pająk-mozilla

Postprzez BigLaach » 15 listopada 2004, o 18:15

Mozilla nie poprosiła bo mam zainstalowanego flash'a. Inny skrypt ...javascriptsourse.com.... działa w Mozilli i w IE. Mam też inny problem z makrokodem "Poleć tę stronę" z pająka. Wywołuję go z ramki a problem: nie ma polskich liter w poczcie wysyłanej a adres podaje ramki a nie głównej strony, jak to zmienić? początkujący! :| http://www.suwalki.csk.pl/~wiesiekp/index.html
BigLaach
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 54
Dołączył(a): 22 września 2004, o 22:05

pająk-mozilla

Postprzez BigLaach » 15 listopada 2004, o 18:51

może dodam jeszcze jako ciekawostkę?! - stronę Pająka Cream Software mozilla wyświetla dobrze. Może jest coś z moim komputerem - oprogramowaniem? :wink:
BigLaach
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 54
Dołączył(a): 22 września 2004, o 22:05

pająk-mozilla

Postprzez lockoom » 15 listopada 2004, o 21:36

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron