Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Pilnie potrzebna pomoc.

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Pilnie potrzebna pomoc.

Postprzez emilsiedlich » 3 lutego 2004, o 16:40

Bardzo proszę wszytskich o pomoc. Moja strona to www.kredyty.pl Robiąc ją w pracy u mnie na komputerze wygląda super nic nie jest poprzesuwane. A sprawdzajac na innych komputerach wszytsko jest nie tak. wszędzie ten sam problem - zdjęcia lub tekst wszytsko jesy poprzesuwane w dół a powinno być od góry i pod sobą (a niedośc że jest poprzesuwane to jeszcze odstępy straszne są pomiędzy tekstami). I drugi problem menu jest w różnych miekscach strony przy różnych rozdzielczościach. Proszę o pomoc nie wiem co robić. Mój szef jeszcze strony nie widział ale jutro mam ju ją zaprezentować i liczę na waszą pomoc bo może być ze mną krucho.

Z góry dziękuję
emilsiedlich
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 stycznia 2003, o 10:48

Re: Pilnie potrzebna pomoc.

Postprzez lockoom » 3 lutego 2004, o 18:45

lockoom
Super spec!
Super spec!
 
Posty: 999
Dołączył(a): 30 września 2002, o 19:46


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron