Switch to full style
Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.
Odpowiedz

Problem z PHPbb

5 czerwca 2005, o 17:34

Problem z PHPbb

5 czerwca 2005, o 17:45

O rany nic z tego nie rozumiem :D
Odsyłam.: http://www.phpbb.com/
Może masz źle skonfigurowaną bazę :?: Poczytaj w dokumentacji.
Nie znam winserv'a, może musisz do niego doinstalować MySQL :?: W takim przypadku nie baw się w to, i ściągnij sobie AppServ :idea:

Na przyszłość pamiętaj, że tekst pogrubiony służy do oznaczenia ważnej części postu, a nie całego :idea:

Problem z PHPbb

5 czerwca 2005, o 18:10

Problem z PHPbb

6 czerwca 2005, o 17:56

OK dzięki już mi się udało.
Zainstalowałem program easyPHP i miał baze mysql już w sobie a ten winServ niemiał nic tylko obsługe php.

Teraz chciałbym sie dowiedzieć czy na takim domowym serwerze można mieć własną strone www i czy to musiało by byc na serwerze moim czy mogło by być na moim kompie i kożystać z tego 'easyPHP'.
Jeśli mogę mieć na kompie to poprosze o jakieś instrukcje (najlepiej dokładne) jeśli nie to czy na serwerze się da.

Poproszę jeszcze o jakieś linki do najlepszych kursów Php ( kilka mam ale wszędzie piszą jakieś łatwe do zrozumienia skrypty, nie chodzi mi o to że są łatwe tylko chciałbym mieć dużo informacji).

Najwarzniejszą rzeczą jaką bym chciał mieć to własną strone www na moim własnym serwerze.

Pozdrawiam.

Problem z PHPbb

6 czerwca 2005, o 18:45

to bardzo proste. Wystarczy że tak skonfigurujesz DNS'a aby adres typu www.twojastron.twojadomena pokazywał na Twój domowy komp
Odpowiedz