Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Problem z PHPbb

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Problem z PHPbb

Postprzez Sebix » 5 czerwca 2005, o 17:34

Sebix
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 czerwca 2005, o 17:22

Problem z PHPbb

Postprzez DEXTER:) » 5 czerwca 2005, o 17:45

O rany nic z tego nie rozumiem :D
Odsyłam.: http://www.phpbb.com/
Może masz źle skonfigurowaną bazę :?: Poczytaj w dokumentacji.
Nie znam winserv'a, może musisz do niego doinstalować MySQL :?: W takim przypadku nie baw się w to, i ściągnij sobie AppServ :idea:

Na przyszłość pamiętaj, że tekst pogrubiony służy do oznaczenia ważnej części postu, a nie całego :idea:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Problem z PHPbb

Postprzez LEMUR » 5 czerwca 2005, o 18:10

LEMUR
GURU!
GURU!
 
Posty: 1109
Dołączył(a): 7 listopada 2002, o 21:13

Problem z PHPbb

Postprzez Sebix » 6 czerwca 2005, o 17:56

OK dzięki już mi się udało.
Zainstalowałem program easyPHP i miał baze mysql już w sobie a ten winServ niemiał nic tylko obsługe php.

Teraz chciałbym sie dowiedzieć czy na takim domowym serwerze można mieć własną strone www i czy to musiało by byc na serwerze moim czy mogło by być na moim kompie i kożystać z tego 'easyPHP'.
Jeśli mogę mieć na kompie to poprosze o jakieś instrukcje (najlepiej dokładne) jeśli nie to czy na serwerze się da.

Poproszę jeszcze o jakieś linki do najlepszych kursów Php ( kilka mam ale wszędzie piszą jakieś łatwe do zrozumienia skrypty, nie chodzi mi o to że są łatwe tylko chciałbym mieć dużo informacji).

Najwarzniejszą rzeczą jaką bym chciał mieć to własną strone www na moim własnym serwerze.

Pozdrawiam.
Sebix
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 czerwca 2005, o 17:22

Problem z PHPbb

Postprzez lucas » 6 czerwca 2005, o 18:45

to bardzo proste. Wystarczy że tak skonfigurujesz DNS'a aby adres typu www.twojastron.twojadomena pokazywał na Twój domowy komp
lucas
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 448
Dołączył(a): 30 września 2002, o 20:22


Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron