Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Co się z serwerem dzieje?

Forum dyskusyjne, na którym można dyskutować na wszelkie tematy, których nie dotyczą pozostałe fora. Do testów proszę używać forum testowego. Proszę już nie zgłaszać stron do oceny. Za dużo było spamu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Postprzez DEXTER:) » 6 sierpnia 2005, o 19:48

Nie dogadałem się z nimi, ale co się okazało...

Wczoraj wywaliło nam telefon (brak sygnału), u mnie neostrada co 15 minut się rozłącza, a jej sprawność spadła do jakiś 30% - gorzej niż modem :lol: Dodatkowo pojawił się problem z łączeniem do serwerów - po prostu musiałem kilka razy klikać te same linki. Kompletne dno.

Przyszli spece naprawić telefon, aparaty OK, no to idą do kabla, na pierwszy rzut oka OK, patrzą pod tynk, a tam woda i pierońskie zwarcie :roll: Ponieważ kabel był 0,5 centymetra poza ich terytorum (pod tynkiem) -> jest już nasz -> musiał to naprawić tata :lol:

Już wszystko jest jak dawniej. Nie poznaje kompa :wink:


PS. Podczas trwania awarii mój Apache też znacznie zwolnił, z nie korzystałem w moim serwisie z żadnych zewnętrznych plików - teraz ma takiego kopa, że będę pisał strony 2x szybciej :lol:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic czyli tematy niezwiązane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron