Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Sonda z użyciem javascriptu?

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z językami JavaScript, VBScript i podobnym

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Sonda z użyciem javascriptu?

Postprzez Reptile » 29 września 2004, o 15:10

Witam!! Mam pytanie cxzy możliwe jest zrobienie sondy za pomocą javascriptu? Jeśli tak to jak powinien wyglądać taki skrypt?? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Reptile
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 39
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:47

Postprzez antyqjon » 29 września 2004, o 17:47

No niezbyt jest to możliwe, gdyż sonda musi gdzieś zapisywać swoje wyniki. Nie może tego zrobić na komputerze klienta (a do tego ogranicza się JS), bo byłoby to sprzeczne z założeniami sondy (zebrać dane od wielu użytkowników). Do tego służą języki wykonywane po stronie serwera, np. PHP.
antyqjon
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 99
Dołączył(a): 4 października 2002, o 15:17

Postprzez Reptile » 29 września 2004, o 18:49

No szkoda bo nie mam za bardzo mozliwosci skozystania z PHP a chciałem zrobic własną sondę i nie kozystać z żadnych usług oferowanych w sieci. Dzieki za informacje.
Reptile
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 39
Dołączył(a): 29 września 2004, o 13:47


Powrót do Języki JavaScript i VBScript

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron