Switch to full style
Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.
Odpowiedz

szkolenie z pajączka

1 lipca 2011, o 19:50

Witam

Jestem osobą początkującą. Dlaczego nigdzie nie ma szkoleń / kursów z pajączka. Ja bym bardzo chciała w takim kursie uczestniczyc. Wiem że jest szereg innych narzędzi wspomagających naukę ale niestety nie potrafię sama taką grubą książkę przerobic i aby osiągnąc przy tym zakładany cel. Nie każdy potrafi się sam uczyc. Kupiłam już dawno to oprogramowanie i stanęłam na kilku pierwszych rozdziałach i dalej ruszyc nie mogę wiem, że na kursach jest inaczej - lepiej. Czy są takie kursy?

pozdrawiam

szkolenie z pajączka

5 lipca 2011, o 12:33

Niestety nie znam takich kursów online. Natomiast w samym Pajączku jest kurs tworzenia stron HTML, dostępny w menu POMOC. Wiele osób nauczyło się podstaw na tym właśnie rewelacyjnym kursie Pawła Wimmera :)

5 lipca 2011, o 13:52

Ale ja nie potrafię uczyc się sama!!!!!!!!! Potrzebuję wykładowcy, który zwróci uwagę na to co jest najważniejsze i mnie poprowadzi. Chcę pójśc na kurs prowadzony przez wykładowcę. Nie każdy jest samoukiem oraz ma taką silną motywację do nauki by uczyc się samemu.
pozdrawiam
Aneta

5 lipca 2011, o 15:14

Przypomniałem sobie, że niedawno jedna firma kupowała Pajączka do szkoleń. Proszę tam zadzwonić i zapytać: http://www.itprovider.pl/

Szkolenia z projektowania stron WWW

6 lipca 2011, o 08:16

Witam Pani Aneto,
jeszcze do końca roku organizujemy szkolenia w ramach EFS. Są to szkolenia w 100% dofinansowane (bezpłatne). Zapraszam na www.szkoleniabezplatne.eu
Szkolenie E-Biznes (jedno z trzech proponowanych) ma 3 moduły:
ABC Przedsiębiorczości
Użytkowanie komputera i Internetu
oraz
Tworzenie stron internetowych (m.in. w Pajączku NxG)
Są to szkolenia dla mieszkańców powiatu słupskiego. Jeżeli akurat jest Pani z okolic, to zapraszam. Następna edycja od września.

7 lipca 2011, o 10:37

Witam

Firma jest ze Słupska. Może inne jakieś propozycje np. dla Warszawy. Ja niestety nie mogę niczego znaleźc więc będę bardzo wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam
Aneta

10 lipca 2011, o 18:17

Niestety nie znam.

11 lipca 2011, o 16:54

A szkoda!!!
Dawałam ogłoszenie, że poszukuję korepetytora, który by znał pajączka. Zgłosiło się sporo osób ale żadna nie znała pajączka. Pytali się czemu akurat pajaczek, przecież są inne lepsze programy?
Odpowiedz