Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

szkolenie z pajączka

Jeśli jesteś bardzo początkujący i nie wiesz prawie nic na temat tworzenia stron czy też innej tematyki, a chciałbyś zadać pytanie, prosimy, zrób to na tym forum.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

szkolenie z pajączka

Postprzez atenka » 1 lipca 2011, o 19:50

Witam

Jestem osobą początkującą. Dlaczego nigdzie nie ma szkoleń / kursów z pajączka. Ja bym bardzo chciała w takim kursie uczestniczyc. Wiem że jest szereg innych narzędzi wspomagających naukę ale niestety nie potrafię sama taką grubą książkę przerobic i aby osiągnąc przy tym zakładany cel. Nie każdy potrafi się sam uczyc. Kupiłam już dawno to oprogramowanie i stanęłam na kilku pierwszych rozdziałach i dalej ruszyc nie mogę wiem, że na kursach jest inaczej - lepiej. Czy są takie kursy?

pozdrawiam
atenka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 marca 2011, o 22:00

szkolenie z pajączka

Postprzez platekr » 5 lipca 2011, o 12:33

Niestety nie znam takich kursów online. Natomiast w samym Pajączku jest kurs tworzenia stron HTML, dostępny w menu POMOC. Wiele osób nauczyło się podstaw na tym właśnie rewelacyjnym kursie Pawła Wimmera :)
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez atenka » 5 lipca 2011, o 13:52

Ale ja nie potrafię uczyc się sama!!!!!!!!! Potrzebuję wykładowcy, który zwróci uwagę na to co jest najważniejsze i mnie poprowadzi. Chcę pójśc na kurs prowadzony przez wykładowcę. Nie każdy jest samoukiem oraz ma taką silną motywację do nauki by uczyc się samemu.
pozdrawiam
Aneta
atenka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 marca 2011, o 22:00

Postprzez platekr » 5 lipca 2011, o 15:14

Przypomniałem sobie, że niedawno jedna firma kupowała Pajączka do szkoleń. Proszę tam zadzwonić i zapytać: http://www.itprovider.pl/
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Szkolenia z projektowania stron WWW

Postprzez itprovider.pl » 6 lipca 2011, o 08:16

Witam Pani Aneto,
jeszcze do końca roku organizujemy szkolenia w ramach EFS. Są to szkolenia w 100% dofinansowane (bezpłatne). Zapraszam na www.szkoleniabezplatne.eu
Szkolenie E-Biznes (jedno z trzech proponowanych) ma 3 moduły:
ABC Przedsiębiorczości
Użytkowanie komputera i Internetu
oraz
Tworzenie stron internetowych (m.in. w Pajączku NxG)
Są to szkolenia dla mieszkańców powiatu słupskiego. Jeżeli akurat jest Pani z okolic, to zapraszam. Następna edycja od września.
itprovider.pl
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lipca 2011, o 08:15

Postprzez atenka » 7 lipca 2011, o 10:37

Witam

Firma jest ze Słupska. Może inne jakieś propozycje np. dla Warszawy. Ja niestety nie mogę niczego znaleźc więc będę bardzo wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam
Aneta
atenka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 marca 2011, o 22:00

Postprzez platekr » 10 lipca 2011, o 18:17

Niestety nie znam.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland

Postprzez atenka » 11 lipca 2011, o 16:54

A szkoda!!!
Dawałam ogłoszenie, że poszukuję korepetytora, który by znał pajączka. Zgłosiło się sporo osób ale żadna nie znała pajączka. Pytali się czemu akurat pajaczek, przecież są inne lepsze programy?
atenka
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 marca 2011, o 22:00


Powrót do Dla bardzo początkujących

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron