Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tab, spacja i wcięcia...

Forum dyskusyjne poświęcone programowi Pajączek 5 NxG. Wysyłaj tutaj tylko wiadomości dotyczące tego programu.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tab, spacja i wcięcia...

Postprzez DavidPL » 27 kwietnia 2004, o 09:28

Witam,
Jest pewna rzecz która mnie w Pajączku niezwykle denerwuje. Chodzi o wcięcia... Niby wszystko z nimi jest okej, nacisnę TAB, wstawia TAB, nacisnę spację, wstawia spację... Nacisnę ENTER wstawia wcięcia z wiersza wyżej... Lux... Ale za nic w świecie nie mogę zrozumieć dlaczego jeśli zaznaczę jakiś blok tekstu i wcisnę TAB aby bo wciąć (albo Shift+TAB dla sytuacji odwrotnej) to wszystkie TAB'y zamienia mi na spacje?
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie jest to ogromne uchybienie którego po prostu nie mogę zaakceptować.

--
Pozdrawiam,
Dawid
DavidPL
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 kwietnia 2004, o 09:24

Powrót do Pajączek 5 NxG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron