Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Tabele i przerwy miedzy rzedami

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Tabele i przerwy miedzy rzedami

Postprzez kriq81 » 15 lipca 2003, o 17:54

HEJ MAM PROBLEM ROBIE STRONKE NA 800x600 i mam 4 pociete elementy wysrodkowany naglowek (poziomy).Llewy pasek, cieniutki srodkowy, i prawy.No i ten layout chcialbym na tabelce zrobic (tzn. poprostu tylko tak potrafie jesli ktos zna lepszy sposob bardzo prosze)I tak naglowek jest w perwszym rzedie jako jedna komorka natomias te trzy paski w drugim kolejno lewy pozniej pusta kolumna na tekst cienitki srodkowy no i kolejna kolumna na tekst a na koncu lewy.I problem polega na tym ze dalem cellpadding na 0 a i tak wylazi mi ze 3px backgroundu miedzy rzedami da sie to jakos ominac???

Z gory BARDZO DZIEKUJE za pomoc
juz 2 dzien z tym walcze
kriq81
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lipca 2003, o 16:24

Postprzez Dyrcio » 15 lipca 2003, o 19:30

Dyrcio
Jestem tu już dłuższą chwilę
Jestem tu już dłuższą chwilę
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 marca 2003, o 01:18

Postprzez kriq81 » 15 lipca 2003, o 21:01

kriq81
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lipca 2003, o 16:24

Postprzez Wydra707 » 16 lipca 2003, o 19:34

Wydra707
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 482
Dołączył(a): 1 października 2002, o 19:21


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron