Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Bardzo dziwna anomalia

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom związanym z tworzeniem serwisów z wykorzystaniem zaawansowanych technologii takich jak PHP, Perl, mySQL, ASP, CGI, XML, itp.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Bardzo dziwna anomalia

Postprzez DEXTER:) » 31 lipca 2005, o 10:31

Mój serwis działa na tekstowej bazie danych. W Pajączku mam cały czas otwarty plik z komentarzami. Napisałem kod do edycji komentarzy, i okazało się, że po zapisaniu zmian (bez przekierowania, formularz wysyła się do URL'a wyświetlającego komentarze) w edytowanym poście dodany tekst zostaje wyświetlony tylko częściowo - przy czym im dłuższy post, tym ta część jest większa. Po odświeżeniu już jest OK. No ale ja nie będę kazał użytkownikom odświeżać :lol: więc kombinuje o co się rozchodzi. Po godzinie męk wpadłem na to, by zamknąć plik z komentarzami w Pajączku, i wszystko wróciło do normy.

To nie jest problem, chcę tylko zaspokoć potrzebę wiedzy, bo nie pojmuję dlaczego się tak dzieje. Boję się też, że jak jednocześnie dwaj userzy będą korzystać z pliku komentarzy to się coś takiego stanie - no ale w sumie blokuję pliki.

Nie chcę tu robić bałaganu, więc jak tylko jakieś kod czy screen będzie potrzebny to służę.


PS. Miałem się skarżyć na Pajączka, ale wpadłem na to by odpalić notatnika :lol:
DEXTER:)
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 14 lipca 2004, o 11:27

Powrót do PHP, Perl, SQL, CGI, XML...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron