Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Gdzie się podziały Ustawienia schematu?

Galernik, SpamRebel, Mezzmo, Download Studio, Recover My Files / Photos, programy AVS Audio / Video Converter / Editor i inne.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Gdzie się podziały Ustawienia schematu?

Postprzez italweb » 18 grudnia 2013, o 13:58

Witam, od kilku godzin usiłuję znaleźć w Galerniku Ustawienia schematu galerii. Po reinstalacji systemu i ponownym zainstalowaniu programu zniknął ten odsyłacz z menu, choć w pomocy jest napisane, że to serce programu! Nie wiem, czy zostało to gdzieś ukryte, czy ja oślepłam, uprzejmie proszę o jakąś wskazówkę! Z góry dziękuję!
italweb
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 12:15

Re: Gdzie się podziały Ustawienia schematu?

Postprzez italweb » 18 grudnia 2013, o 15:52

No tak, jednak ślepa byłam. Wystarczyło zmienić widok z uproszczonego na pasek przycisków! Przepraszam za zawracanie głowy i życzę Wesołych Świąt! :)
italweb
Jeszcze się uczę
Jeszcze się uczę
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 12:15

Re: Gdzie się podziały Ustawienia schematu?

Postprzez platekr » 18 grudnia 2013, o 22:57

Fajnie, że się znalazło. Również życzę miło spędzonego czasu w gronie rodziny :)
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do Inne nasze programy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron