Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak poznac kod swfa???

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom jezyka HTML i Flash oraz tworzeniu stron WWW.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak poznac kod swfa???

Postprzez Smajek » 8 grudnia 2005, o 18:25

witam mam problem utworzyłem galerie przy pomocy programu FirmTools Flash Creator i najbardziej odpowiada mi ten wyglad

http://smajek.za.pl/wianki/wianki.html
no ale do calego wygladu stronki nie pasuje kolorystyka czy mozna ja w jakis sposob zmienic.
Doszedłem do wnisku ze jedynie musiabym otworzyc plik swf i tam nasiesc zminy co wy na ten temat myslicie
Smajek
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 grudnia 2004, o 15:06

Jak poznac kod swfa???

Postprzez Winston_Wolf » 8 grudnia 2005, o 22:41

Po pierwsze primo: pliku swf nie można otworzyć i edytować .. bez pliku źrodłowego
Po drugie primo: aplikacja, w której towrzyłeś galerię powinna umożliwiać zminę tła
Po trzecie primo ultimo: jeżeli masz plik .fla swojej galerii oraz program (Adobe) Macromedia Flash to możesz z galerią zrobić wszystko ;-)
Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Re: Jak poznac kod swfa???

Postprzez Smajek » 11 grudnia 2005, o 01:05

Smajek
Użytkownik forum
Użytkownik forum
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 grudnia 2004, o 15:06

Re: Jak poznac kod swfa???

Postprzez Winston_Wolf » 11 grudnia 2005, o 01:12

Winston_Wolf
Znawca tematu
Znawca tematu
 
Posty: 425
Dołączył(a): 16 marca 2005, o 17:55

Postprzez platekr » 11 grudnia 2005, o 01:13

Publikowanie odsyłaczy do PIRACKICH programów jest w tym serwisie ZAKAZANE! To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla Smajek. Ponowny taki wybryk i konto użytkownika zostanie usunięte i zabanowane.

Temat dodatkowo zostaje zamknięty. Autorzy programu za pewne dlatego nie generują kodu źródłowego SWF stworzonej przez program galerii, bo nie chcą go udostęniać i należy to uszanować. Podobne pytania należy kierować do autorów programu.
platekr
Administrator forum
Administrator forum
 
Posty: 1737
Dołączył(a): 8 września 2002, o 22:48
Lokalizacja: Myslenice, Poland


Powrót do HTML i tworzenie stron WWW

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron