Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies i podobnych m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisów do potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je nasi reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, opuść tę stronę.

Jak wstawić plik php do flasha

Forum dyskusyjne poświęcone zagadnieniom tworzenia grafiki na potrzeby WWW, obróbki zdjęć, korzystania z programów graficznych, etc.

Moderator: Grupa pościgowa ;-)

Jak wstawić plik php do flasha

Postprzez gilbert24 » 22 listopada 2008, o 13:51

Witam proszę o pomoc...
Nigdzie nie mogę znaleźć jak wstawić plik php do strony zrobionej we flashu.
Chodzi mi o to aby w głównej ramce umieścić komendę do wykonania się pliku php ten plik łączy sie z servermem shoutcast po połączeniu wyświetla pewne informacje.
Chciałbym umieścić go na stronie którą sam robię ale nie wiem jak. Zaznaczam cała strona jest zrobiona we flashu.

Czy jest to wogóle możliwe. Proszę o pomoc.
gilbert24
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
Zanim zapytam poszukam odpowiedzi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 listopada 2008, o 13:45

Jak wstawić plik php do flasha

Postprzez januzi » 22 listopada 2008, o 15:34

na guglu poszukaj "flash xml menu", zrob najpierw tak zeby zadzialalo, potem przerob na swoje potrzeby (wlasne nazwy pol w pliku xml, wlasna liczba elementow); jak juz to bedzie dzialalo, to zmieniasz zrodlo danych z pliku xml na plik php; w pliku php dajesz na poczatku odpowiedni naglowek (header), zeby flash widzial go jako zwyczajny plik xml, a nastepnie przy pomocy echo "wypluwasz" odpowiednio zapisane dane
januzi
Mega GURU
Mega GURU
 
Posty: 1431
Dołączył(a): 18 października 2002, o 13:53


Powrót do Grafika i obróbka zdjęć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron